Horoskop: Pokud se zamilujete do těchto znamení, čekají vás jedině problémy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdy se člověk zamiluje tak, že jediné, co si tím způsobí, jsou problémy. Pokud ten, do koho se zamilujete, žije příliš daleko, odmítá vás, nebo už partnera má a vy mu nechcete rozházet vztah, pravděpodobně budete jen trpět. Ale může být i hůř, pokud se zamilujete do někoho narozeného v následujících znameních.

Zatajovaná láska bolí a obvykle se nakonec stejně provalí. Říká se, že pokud k někomu něco cítíte, měli byste mu to říci. Pokud s vámi nebude chtít být, překonáte to, ale pokud na něho budete jen myslet a nedáte mu najevo své pocity, čeká vás jenom utrpení.

Někdy je ale skutečně lepší nechat si své myšlenky pro sebe, protože lidé umí toho, co k nim cítíte, pěkně zneužít. Zvláště pak potom, narodí-li se v některém ze specifických znamení zvěrokruhu.

Chápeme, že se to lehce říká, ale těžko plní, ale přesto: Do těchto znamení se raději nezamilovávejte.

Váhy vám to budou vyčítat

Pokud se zamilujete do člověka ve znamení Vah a on se to dozví, jediné, čeho se od něj dočkáte, jsou výčitky.

Váhy budou tvrdit, že jste jim to neměli říkat, protože jste jim zkazili život. Doteď přece žili šťastně, ale potom, co znají tuhle informaci, musí denně přemýšlet nad tím, co dělat.

Rak toho pěkně využije

Jakmile se Rak dozví, že ho milujete, začne dělat vše proto, aby z toho něco vytěžil. Je dokonce schopný opustit svého stálého partnera, protože v novém vztahu ho čeká více výhod.

Jenomže jakmile se mu to už dál nevyplatí, odkopne vás. A vám zbyde jen zlomené srdce.

Panna se snadno a rychle zamiluje

Lidé narození ve znamení Panny mají problém s tím, že se obvykle zamilují velmi rychle do kohokoli, kdo se na ně jenom hezky usměje.

Takže pokud jim dáte najevo, že k nim něco cítíte, oni budou vaše city opětovat. Jenomže snadné a rychlé neznamená trvalé. Po pár měsících jim dojde, že to vlastně bylo jen poblouznění a opustí vás.

Lev se vám vysměje do obličeje

Arogantní Lev bude mít pravděpodobně pocit, že je pro vás až moc dobrý. Když se mu svěříte se svými pocity, vysměje se vám, jak někdo takový může uvažovat o vztahu s někým, jako je on.

Navíc tento zábavný příběh předá všem svým přátelům a vy budete mezi partou za hlupáky.

Blíženci začnou dělat, že se s vámi neznají

Pokud máte mezi blízkými přáteli Blížence, snažte se udržet si je blízko, ale ne příliš. Pokud se jim vyznáte z lásky, tak se vás začnou bát a budou se držet stranou.

Ztratíte je tak jako přátele, protože budou mít pocit, že jakékoli milé slovo vůči vám by vás mohlo přesvědčit, že vaše pocity opětuje.

Býk z vás udělá viníka

Když se zamilujete do Býka, pravděpodobně bude mít zájem s vámi vztah navázat. Jenomže problém je v tom, že pokud už někoho má, stanete se třetím kolem u vozu.

A pokud pak nevěra praskne, celá vina padne na vás, protože Býk si přece kvůli vám nenechá pokazit vztah.

Zdroj: herway.net, timesofindia.indiatimes.com, yourtango.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články