Horoskop: Co vás čeká v následující dny? Řekneme vám, na co si dát pozor a čemu se nevyhnete

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop zena
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu, který jsme pro vás sestavili.

BERAN

Je nejvyšší čas začít konečně přestat spoléhat se na druhé a začít projevovat trochu více samostatnosti. Pozor na svou neomalenost, kterou byste mohli ranit ty, které máte nejraději.

Odpočiňte si trochu od práce a užijte si všeho, co jste v letošním roce vytvořili. Můžete se odvázat a zkusit něco, na co jste neměli odvahu.

Se svým partnerem prožijete velmi pěkné chvilky, které vám dodají sílu a energii do života.

BÝK

Měsíc bude přát bezprostředním akcím a v lásce budete potlačovat rozum. Na začátku týdne půjdete z jedné akce do druhé.

Jestliže ve vašem srdci existuje někdo, komu potřebujete něco sdělit, udělejte to. Možná to chce jen trochu odvahy.

Pozor si dejte i na zdraví, které má člověk jen jedno. Věnujte mu tento týden více pozornosti. V přátelství se chovejte zrale a dospěle a nedělejte ukvapené závěry.

BLÍŽENCI

Vsaďte na svůj intelekt a určitě neprohloupíte. Navazujte nové kontakty, dny jsou nakloněné k velkorysému životnímu stylu.

Svému partnerovi nevyhrožujte odchodem. Váš protějškem by vás mohl vzít za slovo a odejít.

Přednost dávejte spíše reprezentativním místům, hlavně těm, které jsou společensky atraktivní. Umíte se těšit ze své existence a rádi pomáháte.

RAK

Měsíc k vám tento týden není v sekci lásky moc nakloněn, takže si hlavně hlídejte emoce, protože i ten nejstabilnější vztah by se mohl zhroutit. A na to není nejvhodnější doba.

Zdravotně to bude náročnější pro váš srdeční oběh, nepřehánějte to proto s žádnou fyzickou námahou. V práci se vyhněte riskantním návrhům, chybí jim potřebné zázemí.

LEV

Moc velké starosti o majetek nebo finanční zajištění by vás mohly připravit o sebedůvěru. Nenechte se ale zatáhnout do nekalého obchodování, které není zcela legální.

V lásce si přestaňte hrát na detektivy, červ pochybnosti a mylná diagnóza by vás mohly dohnat k něčemu nepodloženému. Jinak to bude celkově pátrací týden, ale pozor. Ne všechny takové aktivity pro vás mohou mít příjemný výsledek.

PANNA

To, že s každým chcete být kamarádi, nemusí váš životní partner úplně tolerovat a pochopit. Pozor na to, partner by nemusel mít čas vás opečovávat.

Poslouchejte svou intuici, mohla by za vás spoustu věcí vyřešit, hlavně ty, nad kterými vám zůstává rozum stát. Některým by mohla dokonce přivolat novou lásku.

VÁHY

Vaše zdraví je závislé především na vašem stavu mysli. S kolegy z práce by bylo dobré začít jednat s větším porozuměním a nesnažit se o zavádění nových pracovních metod z pozice nadřazenosti.

Je potřeba hledat hranice, kam až můžete pro zvýraznění své osoby zajít. City by neměly být podřizovány rozumu. Vlídnost ještě nikomu nikdy neuškodila.

ŠTÍR

Žízeň nezahánějte ničím silnějším, nemuselo by to dobře skončit. Také lehce agresivní komunikace slibuje řadu nedorozumění, nezbývá vám nic jiného než čekat.

Pokud bude někdo z vašich nejbližších jednat nerozvážně, snažte se mu nic nevyčítat. Uvědomte si slabosti dotyčného člověka, a pokud bude mít zájem, doporučte mu odborníka na dotyčné otázky.

STŘELEC

Se svými příbuznými se snažte být raději na úrovni přátelské komunikace, než abyste se pouštěli do až moc důvěrných témat. Určitě neprohloupíte, když se budete více starat o svůj zevnějšek.

Jste připraveni svou pravdu, kterou považujete za jedinou, bránit až do konce a za každou cenu. Vaše mysl střádá cestovatelské plány, soustřeďte se na jejich vyplnění.

KOZOROH

Jste schopni více porozumět svým potomkům. Nebude od nich potřeba moc slov či vysvětlování. V tom, co řešíte nyní s dětmi, je jistá souvislost s tím, co jste v jejich věku dělali vy.

O víkendu vyrazte na nákupy s rodinou. Rodinnou pohodu byste měli mít nyní ve své režii vy.

Pokud máte problémy s křečovými žílami, zmírněte tempo a zbytečně dlouho nikde neseďte nebo nepostávejte.

VODNÁŘ

S partnerem budete prožívat klidné večery, ale pro vás to moc není. Toužíte po změně a vzruchu, ale na to není nyní čas. Je potřeba dotahovat nějaké věci z minulosti.

Volný víkend využijte k procházce, vaše plíce touží po čerstvém vzduchu a poděkují vám za to. Doma se vyhýbejte tématu rodinného rozpočtu, s partnerem byste se neshodli.

RYBY

Zdraví máte jen jedno, proto mu věnujte tento týden více pozornosti. Bude to určitě skvělý týden, který si užijete co nejvíce, když budete v přírodě.

Svého partnera nebo vysněného idola pozvěte na luxusní večeři. Sice vám to vyprázdní kapsu, ale zvedne vám to sebevědomí a před partnerem se ukážete.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články