Horoskop: Dejte si pozor na nestabilní znamení zvěrokruhu. U těchto lidí nikdy nevíte, co čekat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé nevědí, co chtějí. Jejich nálady se mění jako na běžícím pásu a jsou schopni se ve vteřině smát a v té další vás vraždit pohledem. Jenomže nestabilní lidé mají zkrátka s ovládáním tak trochu problémy a říkat jim, aby se uklidnili, rozhodně nepomáhá.

Naše znamení nás v mnohém vymezuje. Mnohdy může za naši povahu, a i když jsme samozřejmě ovlivněni i mnoha dalšími věcmi, není dobré podceňovat horoskopy. Pokud máte nestabilního kamaráda, partnera, nebo snad cítíte, že se to týká právě vás, možná se najdete v seznamu níže.

Výbušný Býk

Býk se možná může zdát silný, jenomže síla fyzická a psychická se spolu nedají srovnávat. Zatímco navenek působí Býk jako sebevědomý a cílevědomý člověk, uvnitř je hodně nestabilní a stačí opravdu málo k tomu, aby se začal hroutit. Stresy se u něho navíc projevují agresí.

Právě v této chvíli přichází na řadu jeho síla fyzická, protože Býk je schopen ve špatném psychickém rozpoložení mlátit do věcí a rozbíjet vše, co mu přijde pod ruku. Jenomže vzápětí je mu to líto a on se zhroutí v slzách k zemi. Za pár minut už o svých problémech ani neví.

Rak nedokáže přijmout změnu

Raci si potřebují být jistí tím, co mají. Jakmile má dojít ke změně, hned se hroutí a nedokážou se srovnat s tím, že by se něco z toho, v čem žijí, mělo rozpadnout. Pokud je ale ujistíte, že vše zůstane při starém, velmi rychle je dostanete do dobré nálady. Pokud tak plánujete změnu, která zahrnuje Raka, neříkejte jim o ní, zkrátka je nechte, aby ji přijali, až nastane.

Nevyrovnané Váhy

Váhy jsou symbolem rovnováhy, a mnoho lidí si tak mylně myslí, že by měli být lidé narození v tomto znamení vyrovnaní a vše brát s rezervou. Jenže je to přesně naopak. V některých situacích jsou Váhy velmi sebevědomé, pokud ale přijde řeč na téma, které neznají, lidé je najednou nepoznávají.

Jakmile se Váha dostane do situace, se kterou si neví rady, ztrácí sebekontrolu, stresuje se a vidí ve všem jenom ten nejčernější scénář. Stačí ale, aby se objevil jeden záchytný bod a bude zpět člověk, který vám bude lézt na nervy tím, jak dokonale všechno ví, všechno zná.

Inteligentní, ale agresivní Beran

Beran s vámi bude konverzovat na vysoké úrovni, rozebírat každé téma dopodrobna a vy získáte pocit, že je to inteligentní člověk, který snad nemá chyby. Tedy dokud se vaše názory budou s těmi jeho shodovat. Pokud totiž budete chtít oponovat tomu, co si myslí, rychle se vytočí.

Pak se stává, že debata, která začala velmi přátelsky, skončí prásknutím dveřmi. V lepším případě. V tom horším lítají talíře, někdy dokonce i židle. Beran může být sice inteligentní, ale pokud přijde na hádku, začne se chovat jako nevyrovnané zvíře.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články