Horoskop: Drzí a ve společnosti neomalení. Těmhle znamením slušnost nic neříká

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé zkrátka říkají to, co si myslí. Jednají bez přemýšlení, občas se ve společnosti chovají nevhodně a přivlastňují si i to, co jim třeba nepatří. Drzost je vlastnost, kterou většina lidí považuje za negativní. Na druhou stranu ale zase ten, kdo se bojí a není tak trochu průbojný, často pak lituje.

Jenomže nic se nesmí přehánět. Někteří lidé si neuvědomují, co si mohou dovolit ke starším, k lidem s vyšším postavením, nebo v určité společnosti. Jejich znamení je jednoduše předurčilo k tomu, aby se ve společnosti prezentovali jako drzouni, kteří nevědí, kde je hranice.

Máte ve svém okolí někoho takového? Možná vás rozčiluje jeho neomalené chování, ale nerespektováním pravidel si na druhou stranu tihle jedinci často udělají hodně přátel a jsou považováni za odvážlivce. Podívejte se, která znamení v tomhle ohledu dominují.

Beran a jeho ochranný mechanismus

Beran se může na první pohled zdát jako drzoun, ve skutečnosti je to ale spíše ustrašený jedinec, který se snaží zapadnout do světa plného zla a špatností. Berani používají drzost jako obranný mechanismus. Bojí se, že kdyby dali najevo slabost nebo kdyby šli s davem a podpořili nastavená pravidla, stali by se jenom součástí stáda a ztratili vlastní identitu.

Blíženci udělají cokoli pro úspěch

Blíženci jsou tvrdohlaví a jdou si za svým cílem. Pokud se jim něco nedaří, dokážou se pěkně vytočit, to ale není ještě všechno. Aby docílili toho, co si stanovili, nebojí se překračovat pravidla. Dělají zakázané věci, hrubě komunikují s lidmi, chovají se bezohledně.

Jejich drzost je často dostane do problémů. A když už není cesty ven, jediné, co se dá dělat, je pokračovat v nastaveném rytmu. Takže se pak Blíženec jenom víc a víc zamotává do situace a drzostí odráží všechny možnosti, jak se z ní vlastně dostat ven.

Lev není žádným překvapením

U Lva pravděpodobně jeho drzost nikoho nepřekvapí. Tohle znamení jednoduše vždy musí být středem pozornosti. A porušit nějaké to pravidlo je skvělým způsobem, jak si ji zajistit. Například na školách bývají Lvi oblíbenými, protože jsou drzí k profesorům a jdou proti davu, což se spolužákům líbí.

Arogantní Lev si pak za svou drzost hrdě vyzvedne trest a vůbec mu nevadí, že na něho pár lidí nahlíží jako na hlupáka. Většina přátel ho totiž podpoří a budou ho za jeho odvahu obdivovat. A to jednoduše lidem narozeným v tomto znamení vyhovuje.

Štíři mají vždy pravdu

Lidé narozeni ve znamení Štíra mají za to, že právě oni mají vždy a ve všem pravdu. A pokud si někdo myslí opak, nebojí se mu to říci. A to poměrně nevybíravým způsobem. Často pak končí s výpovědí, protože drze odbyli svého šéfa, který jim zadal podle nich nepotřebnou práci.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články