Horoskop: Jak se vám bude dařit v práci? Zjistěte, zda zrovna vy dostanete nabídku snů

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop prace
Zdroj: Shutterstock

Práce je něco, na co člověk většinou myslí nejčastěji v neděli večer a v pondělí ráno. I když vás vaše zaměstnání může bavit, v ideálním světě by asi pracovat nechtěl nikdo. Jak se vám bude dařit tento týden, co vás čeká a nemine? Kdo potřebuje změnu zaměstnání a kdo si v něm naopak libuje?

BERAN

Mohli byste propásnout slušnou životní šanci, měli byste být obezřetní. V práci se nepřepínejte, nezapomeňte na své psychické zdraví.

Dejte si pozor na svou nadřazenost, kolegy by váš nosánek nahoru mohl štvát. Určitě s nimi chcete být v pohodě, tak si to nekazte.

BÝK

Nadřízení vám berou hodně energie a nelíbí se jim vaše arogantní jednání. Vypadá to, že vám nic nedarují a budete muset skákat podle toho, jak oni pískají. I když se vám to nebude zdát.

Nejste ale dlouhodobě v pohodové náladě a s největší pravděpodobností jim to dáte hodně najevo. Uvidíte, zda vám to u šéfa projde, nebo si budete muset hledat nový flek. Počítat byste měli s obojím a být na to připraveni.

BLÍŽENCI

Tento týden budete pracovat hodně samostatně. Rodina ale vaši snahu večer ocení a chvíle strávené s ní budou příjemné.

Pokud pracujete z domova, občas se běžte projít a nezapomeňte na pitný režim. Neflákejte svačinky, mohli byste se pak cítit unavení. Také to nepřehánějte s kávou a jinými kofeinovými nápoji.

RAK

Vašeho partnera začíná štvát, jak moc pracujete. O víkendech byste se proto měli věnovat jen jemu a nemyslet na věci, které vás v pondělí čekají v práci. Běžte do kina, na večeři, zkrátka se věnujte svému miláčkovi.

LEV

Projeví se ve vás autoritativnost, což nebude každému po chuti. To vás ale nemusí příliš zajímat, protože to přinese jen dobré výsledky a příležitosti.

Na konci týdne vás trochu potrápí zdraví, proto se nepřepínejte. Jinak ale budete mít dobrou náladu, kterou nakazíte i okolí. Přetrvávat bude i o víkendu, proto počítejte s tím, že tento týden bude zkrátka pro vaše znamení úspěšný.

PANNA

V práci to moc neklape, protože šéf je na vás docela nepříjemný a není ochotný najít kompromis. Vy toho máte ale nad hlavu a nestíháte se věnovat všem pracovním povinnostem.

K tomu všemu se občas do vaší práce vloudí nějaká chybička, za kterou si vás váš šéf celkem poddá. Zlom by mohl nastat ke konci týdne, to už jste ale rádi, že je pracovní týden u konce.

VÁHY

Stěžejní pro vás bude tento týden komunikace. Dejte si však pozor, abyste neporušili mlčenlivost a neprozradili nějaké citlivější informace. Mohly by se hodit kolegovi, který by vám potom pěkně zavařil.

Jinak budete se všemi komunikovat dobře, dokonce si někdo za vámi přijde pro radu. Nejspíš se nebude týkat pracovního, ale osobního života. Poradíte však dobře a dotyčný si na to v budoucnu vzpomene a oplatí vám to.

ŠTÍR

Zřejmě neděláte nic podle toho, co si váš šéf přeje, protože se vám jeho příkazy nelíbí. Evidentně protestujete a chcete si dělat všechno po svém a vlastním tempem.

V tomto týdnu ale nečekejte, že vám to projde. Nadřízený s vámi moc velkou trpělivost mít nebude a brzy vybuchne vztekem. Zjistíte, že vám to za tyto problémy a dlouhodobé spory vůbec nestojí a budete hledat jinde.

STŘELEC

Umíte si jít za svým cílem, nebude to jinak ani tento týden. Váš šéf vaši cílevědomost ocení, kolegům ale možná polezete na nervy. Dejte si pozor, aby vám kvůli tomu někdo nepodrazil nohy.

Zkuste se ale také na chvíli odreagovat a trávit více času venku. Myšlenky na práci vás příliš pohlcují a bude potřeba je na chvíli vypudit a nahradit něčím příjemným. Co si zajít na procházku nebo jít pěšky z práce domů?

KOZOROH

Tento týden nebudete mít na práci ani pomyšlení. V pondělí nebo v úterý se budete zabývat nepříjemný problém v rodině, který budete muset co nejdříve vyřešit. Bude to těžké, ale za podpory partnera a přátel to zvládnete.

VODNÁŘ

Sice se to na vás sype ze všech stran, vy ale nepropadáte panice a všechno děláte postupně. Chcete se totiž vyvarovat všem chybám, protože před sebou máte spoustu oprav.

Do poloviny týdne jste nad věcí a se všemi překážkami se statečně perete. Poté ale začnete mít s šéfem problémy a časté konflikty. Zřejmě na vás chystá pár nepříjemných překvapení.

RYBY

V práci už nejste dlouho spokojeni, a tak nastal čas porozhlédnout se jinde. Rozhoďte sítě mezi přáteli a známými, překvapí vás, jak brzy se objeví nová příležitost. Chyťte ji za pačesy a už nepusťte. Zřejmě to bude nabídka snů.

Zdroj: The Cut

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články