Horoskop: Jak na tom budete s penězi? Víme, koho čeká náročné období a komu se vyplatí investovat

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
zena penize
Zdroj: Shutterstock

Peníze jsou nedílnou součástí našich životů, ať se nám to líbí, nebo ne. Bez peněz to zkrátka nejde, ale ne každý týden se nám bude finančně dařit. Jak to bude tentokrát? Na jaké výdaje si dát pozor? Nebo máte možnost vyhodit si trochu z kopýtka?

BERAN

Tento týden pro vás moc úspěšný nebude. Abyste získali nějakou korunu navíc, budete muset pořádně zabrat a být opatrní hlavně v oblasti investování.

Každou korunu raději dvakrát otočte a více o ní přemýšlejte, než ji pošlete do světa. Rozhodně se vyhýbejte finančním rizikům, nevyplatilo by se vám to.

BÝK

Vás čeká finančně příznivý týden. Vaše finanční situace by se měla zlepšit a měli byste v oblasti peněz získat větší jistotu než doposud.

Přesto vás postihnou nečekané výdaje, a to kvůli někomu z rodiny. Může jít o pomoc se splátkou, opravou auta či bytu. Pokud byste rádi investovali, poraďte se s odborníkem.

BLÍŽENCI

Pro vás to také bude velmi slibné a vypadá to, že to bude příjemný týden. Dokonce byste mohli získat i nějaké dědictví.

Nebudou to peníze jako takové, ale spíše nějaké šperky či zlato. Nečekejte za ně miliony, ale každá koruna se hodí a hlavně potěší.

Pokud chcete prodat nějakou nemovitost, raději počkejte pár týdnů. Rozhodně se vyvarujte větších investic, čekaly by vás ztráty.

RAK

Hvězdy slibují, že z ekonomického hlediska půjde o dobrý týden. Zbytečně ale nesahejte do svých úspor, ty si schovejte na „horší časy“.

Pracujte dále na zlepšování své finanční gramotnosti. Je to ale ideální týden na větší investice. Nebojte se jich, hvězdy vám přejí. Větší výdaj by mohl být spojený s nějakou rodinnou událostí.

LEV

I vás čeká velmi slibný finanční týden a bude se vám dařit každý den. Navíc díky nečekané finanční odměně z práce se váš příjem zvýší.

V druhé polovině týdne čekejte větší finanční obnos, se kterým můžete naložit, jak chcete. Budou to peníze navíc, takže si s nimi můžete udělat, co chcete. Klidně za něco, po čem dlouhou toužíte.

PANNA

Konečně i vy budete mít slibný finanční týden. V práci jste si jistí sami sebou, takže se o peníze určitě bát nemusíte. Navíc se rýsuje i odměna v podobě bonusů.

Nějaké peníze vám přijdou odjinud – z volnočasové aktivity, zřejmě něco vyhrajete. Když budete investovat, do pár týdnů se vám částka vrátí. Jděte do toho.

VÁHY

I vás čeká šťastný týden. Těšit se můžete na hojnost a štěstí, protože peníze k vám půjdou doslova samy od sebe.

Ale pozor. Kvůli rodinným výdajům toho moc nenašetříte. Investujte do pozemků, vozidel nebo budov.

Spoustu peněz ale utratíte kvůli rodině, zřejmě budete platit dovolenou, kterou si chcete užít.

ŠTÍR

K vám se dostanou peníze, na které se třesete už několik týdnů. Ale neradujte se předčasně, protože vás čeká větší neplánovaný výdaj.

Takže ona přijatá částka vám jen vytrhne trn z paty. I tak si ale zkuste pořídit do bytu nějaký pěkný kousek nábytku. Ať máte alespoň z něčeho radost.

STŘELEC

Šlápněte na plyn, nebuďte líní a bude se vám dařit. V opačném případě vás čeká průměrný, možná lehce podprůměrný týden.

Kolik peněz ve své peněžence budete mít, je jen na vás. Pokud budete vydělávat a peníze si ukládat, bude se vám dařit.

Pokud budete ale bezmyšlenkově utrácet, hojnost rozhodně nečekejte. Velmi opatrní pak buďte v oblasti investic, tam vám hvězdy nepřejí.

KOZOROH

Vy budete mít celkem úspěšný týden. Neustále se k vám bude sunout nějaký příjem a je možné, že si najdete i nějakou druhou práci.

Nebo začnete podnikat v něčem, co vás opravdu baví. Dokonce se vám podaří i nějakou tu korunu naspořit. Je možné, že získáte i nějakou korunu navíc z rodinného rozpočtu.

VODNÁŘ

Pro vás to nebude finančně dobrý týden. Zřejmě vás nečekaně překvapí přerušení nějakého příjmu.

Pokud už dlouho uvažujete o nové práci, pak byste se měli co nejdřív začít porozhlížet po jiné. Rozhodně se i tak vyvarujte zbytečnému a náhlému utrácení a investování.

Nevyplatilo by se vám to. Hrozí i nějaké náhlé ztráty. Půjde o mimořádný finanční výdaj, který bude nad vaše možnosti.

RYBY

Začátek týdne pro vás bude perfektní. Planety Saturn a Jupiter budou společně způsobovat tok nepřetržitých financí, ale počítejte i s nečekanými výdaji.

Pokud to půjde, dávejte si nějaké peníze stranou, ať z toho pak nejste v šoku. Nějaké peníze budete muset utratit i za nějakého člena rodiny, může jít třeba o pokutu za parkování.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články