Horoskop: Jaká vás čeká dovolená? Víme, jaký odpočinek bude ideální pro jednotlivá znamení

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Prázdniny se sice blíží do své poloviny, ale ještě pořád máte před sebou nějaké ty týdny léta a odpočinku. S tím přichází i to, jak strávíte svou dovolenou? Vyrazíte k moři nebo vezmete zavděk naší krásnou zemí, která nabízí také spoustu krás? Hvězdy by vám v tomto mohly poradit.

BERAN

Pro vás je heslem léta akce. Když máte volno, chcete si všechno užít naplno, zkrátka vytěžit z volného času maximum. S válením u vody si na vás nikdo nepřijde, tím se nenecháte strhnout.

Nicnedělání není váš šálek čaje, máte jinak pocit, že vám neustále něco utíká. Jediné správné trávení volna je pro vás aktivita. Hodně sportu a chození po výletech. Odpočinek si necháte na jindy, dovolená je pro vás časem zážitků a zajímavých akcí.

BÝK

Léto je pro vás symbolem odpočinku. Rádi vyrazíte na klidné a relaxační výlety třeba do lázní nebo na wellness, rádi si zajdete i na dobré jídlo. Gastronomie je pro vás důležitou součástí prázdnin, jídlo u vás hraje velkou roli a za kulinární zážitek si rádi zaplatíte.

Dovedete si představit dovolenou all inclusive někde v přímořském letovisku lépe než kterékoliv jiné znamení. Odpočinek, moře, knížka, válení. To je něco, co zkrátka milujete.

BLÍŽENCI

Jste impulzivní a rozhodujete se podle momentální nálady a plánů. Proto neoceníte dlouho dobře naplánované výlety a akce, neholdujete ani přesnému plánování. Ideální jsou proto pro vás last minute zájezdy nebo prostě jen tak na poslední chvíli učiněná rozhodnutí.

Dovedete kompletně překopat své plány, pokud máte pocit, že zrovna dnes máte chuť odjet na pustý ostrov. Když s vámi někdo chce trávit dovolenou, měl by se připravit na hromadu improvizace.

RAK

Nejraději volno trávíte s lidmi, které máte rádi, a vůbec vám nevadí, když vyrazíte klidně jen na koupaliště ve vedlejší vesnici. Nejsou pro vás ideální dlouhé cesty do zahraničí, které vás akorát stresují. Ideální je pro vás rodinný pobyt někde v penzionu nebo na chalupě, kde si odpočinete v kruhu svých nejbližších.

LEV

Potřebujete během svého volna zažít něco, o čem budete pak vyprávět ostatním a co bude hodno vaší velkoleposti. Ale pozor, neznamená to, že byste museli jezdit jen do pětihvězdičkových hotelů, to ani náhodou.

Takový zážitek můžete mít i tady v Čechách, stačí okolo sebe mít ty správné lidi. A pokud něco stoprocentně víte, tak to, kde tyhle lidi hledat. Dovolená či prázdniny jsou pro vás ideální příležitostí potkat někoho nového, navázat další kontakty a zazářit ve společnosti.

PANNA

Dovolená pro vás není dovolenou jako pro kohokoliv jiného. Volno si berete, abyste dohnali resty a vrhli se na něco, co jste dlouho odkládali. Třeba vymalování pokoje, renovaci altánu nebo vypletí zahrady.

Neumíte odpočívat a flákat se u vody vás nebaví. Když se rozhodnete cestovat, nejčastěji volíte nabité poznávací zájezdy, kdy toho hodně poznáte, abyste pak neměli pocit, že ztrácíte čas.

VÁHY

Jste typický plážový typ. Nejraději se odložíte někam k vodě s knížkou a drinkem v ruce a jste nejšťastnější. Dovedete dlouho ležet na sluníčku a vychutnávat si každý paprsek a okamžik.

Ideální dovolená je pro vás kupička přečtených knížek a opálená pokožka. A možná trocha nákupů. Nemáte rádi výlety, kdy se člověk ani na chvilku nezastaví, jen aby všechno viděl. Tak se přece nedá odpočívat.

ŠTÍR

Volno využíváte k tomu, abyste byli sami sebou. Jste to vy, kdo se vydává na dlouhé výlety nebo meditační poutě v přírodě. Užijete si to i bez parťáka, jste rádi sami a nabije vás i to, že si odpočinete od lidí.

Pokud musíte s někým vyrazit na dovolenou, jsou to většinou vaši nejbližší, kteří vás dobře znají a vědí, co od vás mají čekat. Neradi se totiž přizpůsobujete neznámému. Cesta s velkou partou je pro vás definicí hororu.

STŘELEC

Pro vás znamenají prázdniny zábavu, povídání a odpočinek. To všechno v dobré partě. Konečně přišel čas strávit dovolenou s někým, koho jste dlouho neviděli.

Jste pařmeni, takže v plánu jsou i grilovačky, párty, mejdany u bazénu. To všechno umíte zařídit. Baví vás hostit a pečovat, takže si lepší prázdninový program neumíte představit. Stejně tak vás baví i cestování, jak uspokojit svou zvídavou povahu.

KOZOROH

Nad tím, jak strávíte dovolenou, dlouho a systematicky přemýšlíte. Většinou dospějete k perfektnímu souladu sportu, odpočinku a poznávání.

Když už máte volno, chcete si to vychutnat naplno, ale svým způsobem, žádná divočina u vás rozhodně nehrozí. Zvláštní místo ve vašem srdci má kempování a turistika. Spaní pod stanem či pod širým nebem by tak na vaší dovolené určitě nemělo chybět.

VODNÁŘ

Vy se nejčastěji rozhodujete na poslední chvíli a často měníte plány. To všechno patří k dovolenkové zábavě; můžete si dělat, co chcete a jak chcete. A to si užíváte nejvíc.

Nesvazuje vás běžný život a jedete si po svém. Často se uchýlíte k nějakým uměleckým aktivitám, ať jsou to návštěvy galerií a muzeí, kurzy nebo dílny. Volno si chcete užít kreativně a po svém.

RYBY

Odpočíváte většinou aktivně, bezduché opalování vás nebaví. Raději se využíváte kreativně, něco tvoříte či cestujete. Rádi zkoumáte místa s atmosférou. Ne nutně krásná, ale taková, která vystupují z šedi a dýchnou na vás něčím okouzlujícím.

Tam pak dovedete strávit dlouhé hodiny s otevřenýma očima. Speciální místo mají ve vašem srdci hrady a zámky, kde si představujete, jak se tam v minulosti žilo.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články