Horoskop: Jedno znamení čeká začátek žhavé kapitoly života. Bude to to vaše?

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop postel
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu na týden od 5. do 12. července.

BERAN

Měli byste se více drát do popředí a prosadit se, nebo se o to alespoň pokusit. Je možné, že také získáte velmi cennou věc, o které už nějakou dobu sníte. Nestavte si ale vzdušné zámky a na věci běžte spíše realisticky. Nepouštějte se tento týden ani do žádných finančně rafinovaných projektů, nedopadlo by to dobře. O víkendu si toho moc neplánujte a věnujte se hlavně odpočinku.

BÝK

Začátek týdne bude ideální pro příjemná přátelská setkání. Není vyloučeno ani nějaké milostné dobrodružství či začátek nějaké erotické kapitoly ve vašem životě. Mějte ale na paměti, že začátek nové lásky nemusí nutně vést ke konci té staré. Dejte tomu čas. V práci se vám podaří zvládnout tu nejotravnější agendu. O víkendu s rodinou neprobírejte společné finance, hrozí velké hádky.

BLÍŽENCI

Měsíc slibuje řadu nepříjemností, takže buďte připraveni na to, že všechno bude jinak, než jak jste si plánovali. Po erotické stránce to nebude nic moc, ale holt ne každý den je posvícení. O víkendu bude špatný týden pokračovat, budete pracovat proti svým zájmům, navíc byste mohli být i finančně neopatrní. Proto se obloukem vyhněte jakýmkoliv obchodům či smlouvání.

RAK

Budete přitahovat konfliktní lidi, provokovat střety v dopravních prostředcích a ve styku s šéfy se budete chovat nepříjemně. Všem ukážete, jak pevné nervy mají a jak pevné jsou vaše vztahy. Okolí utváříte podle svých představ a své bližní si přizpůsobujete tak, jak se vám to hodí. To ale znamená, že potlačujete jejich osobnost. Přestaňte s tím, brzy by je to přestalo bavit.

LEV

Nemáte-li partnera, věnujte se večer meditaci při svitu růžových svící, které prý přitahují lásku. Pokud máte frustraci ze své váhy, kupte si modré talíře, ty prý tlumí lidskou nenasytnost. O víkendu vyrazte do přírody, buďte milostně aktivní, zkrátka dělejte aktivní činnosti, ať nezakrníte. Jestliže máte možnost krátkodobého výdělku, běžte do toho.

PANNA

Nedejte se hned u snídaně vyprovokovat k nějakému jednoznačnému názoru, ale nechte svou šedou kůru mozkovou chvilku odpočívat. Věnujte se i svému vzhledu, už je to potřeba. Váš partnerský vztah není poslední dobou moc zábavný, ale nyní by se mohl proměnit ve vzrušující záležitost. Možná vám nečekaně pomůže někdo z vašich přátel.

VÁHY

Občas máte pocit, že je vaše zaměstnání tak trochu rodinný podnik. Užívejte si to, ale neztrácejte píli a věnujte se důležitým věcem, které jste v minulých týdnech odložili. Svého partnera respektujte a dopřejte mu větší volnost. Nezapomínejte na to, že každý z vás se potřebuje vyvíjet a rozvíjet svou duchovní povahu. Tento druh samostatnosti a svobody časem určitě oceníte.

ŠTÍR

Na silnicích ani u domácího krbu vás nečeká nic pohodového. Asi by vás nemělo překvapit, že se vás starší členové rodiny moc nezastanou. Pro vás jsou ale nyní nejdůležitější přátelé. Ve vztahu se raději držíte tradičního modelu partnerství. O víkendu budete muset překonat nějakou překážku, která vás nutí, abyste se v životě něco naučili. Jde o stejnou záležitost, která se ve vašem životě opakuje už poněkolikáté a budete se k ní vracet tak dlouho, dokud se neponaučíte.

STŘELEC

Nepouštějte se do žádných velkých investic, protože byste mohli pěkně pohořet. Soustřeďte se tento týden hlavně na své zdraví, které se stane hlavním tématem každého dne. Vytvořte si k tělu kladný vztah a pak budete neocenitelnými rádci svému okolí. Vaše slova a skutky by se ale určitě neměly rozcházet.

KOZOROH

Měli byste si uvědomit svou odpovědnost ve vztahu a odpustit si milostné románky, které by mohly váš vztah ohrozit. Nepleťte se do milostných záležitostí svých příbuzných a raději řešte svoje vztahy. O víkendu vám měsíc slibuje řadu nepříjemností, takže všechno zřejmě bude jinak, než jste si naplánovali. Buďte tedy opatrní.

VODNÁŘ

Spěchejte pomalu a věnujte větší pozornost i detailům. Zapamatujte si, že všechno, co řeknete, by jednou mohlo být použito proti vám. Týká se to stálých vztahů i nově navázaných. Jinak máte ale v oblasti partnerských vztahů na rozdávání nejen samotnou lásku, ale i mnoho energie. Málokdy se vám jí dostává tolik, ale dneska je to jiné. Vypadá to, že se ve všech oblastech blýská na lepší časy.

RYBY

Jestliže jste nedávno utrpěli úraz, ale už jste v pořádku, zapojte se do rodinných aktivit. V těch pracovních to zatím moc žhavé nebude. Spěchejte pomalu, dávejte přednost pohledům do dálky a připravujte se na důležitý start, který vás čeká, možná i v milostných vztazích. Tady by mohlo dojít k důležitému oživení. Jestliže něco hledáte, buďte trpěliví a neukvapujte se.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články