Horoskop lásky: Střelci se zamilují na dovolené až po uši, Rybám se splní dávný sen. Co se přihodí vám?

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop laska
Zdroj: Shutterstock

Láska je nedílnou součástí našich životů. Co nás v ní čeká tento týden? Dočkají se nezadaní nového vztahu, nebo budou mít smůlu? A co zadaní, bude se jejich vztah rozvíjet, nebo to půjde ke dnu? To se dozvíte nyní z našeho zamilovaného horoskopu pro tento týden.

BERAN

Jestliže jste single a chcete to změnit, seznamovat se budete tento týden snadno, ale pouze z jedné osoby se vám zatočí hlava. Prostě se zamilujete k zbláznění, což platí i pro jedince, kteří mají dítě výhradně ve své péči. Zadaní se budou muset krotit v utrácení, výjimkou jsou investice do vaší druhé polovičky. Když třeba obstaráte lístky do kina nebo do divadla, partner bude nadšený.

BÝK

To, že neřešíte svoje problémy s financemi, vás může zavést do slepé uličky. Budete ve stresu a zjistíte, že už to nemůžete sami zvládnout. Naštěstí požádáte o pomoc někoho z přátel a při té příležitosti zjistíte, že je do vás už dlouho zamilovaný. A možná jsou vaše city oboustranné a vznikne z toho láska.

BLÍŽENCI

Toužíte vyrazit na dovolenou, v práci si to všechno skvěle zařídíte, ale domluvit se na všem s partnerem, to je pořádný oříšek. Každý totiž chcete něco jiného. Otázkou je, zda se tato nálada nepřenese i do vašeho normálního života a zda spolu dokážete vyjít i za běžný okolností.

RAK

Pokud jste narozeni v noci, vaší drahé polovičce odevzdejte raději peněženku a kreditku. Váš partner to alespoň bude mít pod dohledem. V životě jste spokojeni jen v případě, když je doma pohoda. Naštěstí, když se někdo ve vašem okolí začne hádat, vy je dokážete urovnat. Možná i to je důvod, proč se s vaším miláčkem prakticky vůbec nehádáte.

LEV

Všude, kam vstoupíte, s vámi do místnosti vstoupí i vaše aura a potřeba být středem pozornosti. Kroťte se v projevech náklonosti k okolí. Ve vašem případě jde jen o chemii a současný stav, ale mohlo by se stát, že někomu svým chováním zlomíte srdce. Na to pozor, v budoucnu byste se v téhle situaci mohli ocitnout vy.

PANNA

Dopřejte si pauzu od lidí. Je totiž možné, že se prozradí například nová láska či tajný milostný románek. Ve hře jsou zkrátka vaše srdeční záležitosti, do kterých sice nikomu nic není, ale přesto se z nějakého důvodu stanou terčem kritiky. Naštěstí se v druhé polovině týdne stane něco, co vaši aférku zastíní.

VÁHY

Čekají vás velké změny, ale na všechno je ještě čas a všechno přijde postupně. Ve vztahu možná díky tomu zažijete velkou žárlivou scénu, která ale nebude vůbec opodstatněná a vás akorát rozesmutní. Nehádejte se, všechno se snažte partnerovi v klidu vysvětlit. Zatím to na rozchod ještě nevypadá.

ŠTÍR

Po dlouhé době máte opravdu skvělou náladu a energie na rozdávání. Budete šťastní nejen vy, ale pozitivní vibrace z vás budou přímo tryskat a budou se přenášet na ostatní. Věnujte se svému partnerovi i těm nejbližším, které jste v posledních dnech hodně zanedbávali. Teď je ta pravá chvíle ukázat jim, jak moc vám na nich záleží.

STŘELEC

Jestliže se chystáte na dovolenou a jste single, zamilujete se až po uši. Okolo vás bude tolik zájemců, že nebudete vědět, s kým jako prvním vyrazit na rande. Následujte své srdce, a ne představy ostatních, jak by vztahy měly vypadat. Pokud po někom toužíte, vyložte karty na stůl. I kdyby vaše city nebyly opětované, vy aspoň víte, že je máte směřovat jinam.

KOZOROH

Pohrávat si s vámi budou konstelace, které obvykle znamenají lásku na jednu noc. Pokud své drahé polovičce ale zahnete, rychle na svůj zážitek zapomeňte a zatloukejte. Upřímností byste ničemu nepomohli a obnovit důvěru by se vám mohlo podařit nejdříve na konci roku. A nebo také vůbec. V tu chvíli byste mohli zjistit, že jste ztratili lásku svého života.

VODNÁŘ

Projevte pochopení pro zvláštní partnerovo přání a prožijete s ním jedinečný večer, který váš vztah posune na další úroveň. Umíte se přizpůsobit novým a snad i trochu erotickým touhám vaší lásky, díky kterým bude mít váš vztah zase tu potřebnou vášeň. Tentokrát se s vámi nikdo nebude nudit a váš miláček zjistí, že jste jeho životní láska.

RYBY

Ve vašem partnerství se něco stane hned na začátku týdne, ale vy se musíte uklidnit a uvažovat s chladnou hlavou. Zjistíte totiž, že něco, o čem už roky sníte, se najednou začíná stávat realitou, ani nevíte jak. Uklidněte se a nechte si věci projít hlavou. Nedělejte žádné rychlé akce a závěry. Brzy přijdete na to, co je pro vás nejlepší.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články