Horoskop: Lítost jim je naprosto cizí. Nejkrutější znamení horoskopu se nezastaví před ničím

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdy si možná říkáte, jak může být někdo tak krutý. Mnoho lidí má radost, když můžou někomu ublížit, rozplakat ho, nebo se jednoduše zachovat k někomu doslova otřesně. Drsné jednání s lidmi i se zvířaty je pro tahle znamení na denním pořádku, ačkoli pro mnohé je nevysvětlitelné.

Krutí lidé se nezastaví před ničím. Aby uspokojili svou touhu po tom někomu ublížit, neváhají použít krutá slova, podvody i násilí. Někdy jim jejich potřeba být zlí pomůže docílit něčeho, co si předsevzali. Jindy jde jenom o to, že zkrátka někoho ponížit nebo zesměšnit chtějí.

U těchto jedinců ale nejde jenom o nevinné hádky nebo pošťuchování s přáteli. Jejich jednání je opravdu nelítostné a mnohdy neodpustitelné. Která znamení horoskopu se řadí mezi ta úplně nejkrutější a čím se u nich tahle vlastnost projevuje?

Manipulátor Štír

Štíři jsou považováni za úplně to nejkrutější znamení zvěrokruhu. Jsou schopni doslova všeho, aby získali to, co chtějí. Štír je manipulátor, který si vás omotá kolem prstu. Donutí vás uvěřit mu, že mu na vás záleží. Jenomže potom, až to budete nejméně čekat, odkopne vás a nebude ani trochu řešit, že ranil vaše city.

Rak udeří přesně do černého

Raci jsou hodně emotivní. Jenomže pokud jim někdo ublíží, nebo mají pocit, že ztrácí milovanou osobu, nebojí se udeřit. A to obvykle přesně do černého. Mají dokonale zmapované všechny kolem sebe jenom proto, že svou citlivostí donutili okolí, aby se jim otevřelo.

Rak přesně ví, na co se zaměřit. Proto ublíží tím nejkrutějším způsobem, udělá přesně to, co je pro vás nejhorší noční můrou. A ani u toho nemrkne okem. Pokud máte Raka za přítele, dávejte si dobrý pozor, jak s ním jednáte. Umí být sice přátelský, ale ve vteřině se to může otočit proti vám.

Kozoroh mnohonásobně oplácí

Pokud někdo ublíží Kozorohovi, nenechá si to ani trochu líbit. Žádný zločin proti sobě nebo proti své rodině a přátelům nenechá nepotrestaný. Jenomže Kozoroh rozhodně neoplácí stejnou mincí. Je schopný i malou urážku řešit tím, že si pozve pár kamarádů, kteří vysvětlí viníkovi, co jsou slušná slova.

Jeho potřeba oplácet křivdu mnohonásobně více ho dělá jedním z nejkrutějších znamení zvěrokruhu. Kozorohové často končí za mřížemi právě proto, že se uchýlili k násilí. Motivem přitom mohlo být opravdu jen malé přátelské popichování nebo jednoduše něco, co by jiní přešli mávnutím ruky.

Beran nikdy nelituje toho, co řekl

Lidé někdy mluví ve vzteku a potom říkají věci, kterých litují. Časem se za svá slova omlouvají a snaží se je odčinit. Ale Beran takový není. Vždy, když něco krutého řekne, opravdu to tak myslí a nikdy pak nebere svá slova zpět. A mnohdy jsou to přitom opravdu věci, které se nejlepším přátelům neříkají.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články