Horoskop: Jednou a dost. Tato znamení vám nevěru rozhodně tolerovat nebudou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé dokážou odpustit. Ke svému partnerovi se vrátí i několikrát potom, co je podvedl. Někdy jsou to naivní jedinci, kteří si jenom ubližují, jindy se ale vyplatí dát druhou šanci. Každý to vidí trochu jinak a každý se pak sám jinak zachová, když na takovou situaci dojde.

Nevěra je ve vztahu ta nejhorší zrada. Není proto divu, že se jen těžko odpouští. Pokud tedy vůbec. Pro někoho je to hranice, jejíž překročení se už vzít zpátky nedá. A pro velkou část podvedených to znamená rychlý konec vztahu.

Někteří nevěru odpouštět umí, jiní ne. Jaký vliv ale mají na tuto vlastnost hvězdy? Prozradíme, která znamení by nevěru svému partnerovi nikdy netolerovala, ať už by šlo o opilecký omyl, nebo dlouhodobou milenku.

Majetnický Beran

Lidé narození ve znamení Berana jsou velmi majetničtí ke svým blízkým. Rodinu i partnera budou chránit před vším zlým, ale jakmile pochopí, že se o svou lásku dělí s někým dalším, zlomí jim to srdce. Na jednu stranu budou bojovat, aby ukázali soupeři, že je protějšek opravdu jejich. Ale na tu druhou mu přesto nikdy nedokážou odpustit.

Lev chce jen to nejlepší

Ideální partner je věrný partner. To ví každý. Jenomže nikdo nejsme dokonalý. Lev chce pro sebe ovšem jedině to nejlepší a nedokáže se s mířit s tím, když kolem něho někdo dělá chyby. Takový člověk je pro něho podřadný a nezaslouží si jeho přízeň.

Pokud Lev zjistí, že mu byl partner nevěrný, ihned ho opustí. A nejen to. Postará se také o to, aby byl člověk vyobrazen mezi blízkými v tom nejhorším světle a za to, co mu provedl, trpěl. Přitom mnohdy je to právě Lvova majestátní a sebestředná povaha, která vede partnery k nevěře.

Nedůvěřivá Panna

Pannám dlouho trvá, než si k někomu vytvoří důvěru. Proto se není čemu divit, že když potom začnou člověku věřit a on zradí jejich city, raději se od něho odstřihnou. Je jedno, zda to byla jen opilecká chyba, raněná Panna nikdy nedokáže odpustit, i kdyby člověka milovala sebevíc.

Střelec to stále vidí před očima

Střelec je znamení s velkou představivostí. Bohužel, pokud se ukáže, že byl partner Střelci nevěrný, on to nikdy nedokáže překousnout. I kdyby se snažil odpustit, kdykoli se ho jeho protějšek dotkne nebo ho políbí, on si bude představovat, jak je na jeho místě někdo jiný.

Jediný způsob, jak zapomenout a zbavit se problémů, je rozejít se s partnerem a nakonec překonat bolest, kterou v srdci Střelec nosí. Pokud s protějškem lidé v tomto znamení zůstanou, nikdy nebudou šťastní a nikdy mu tak úplně neodpustí.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články