Horoskop: Největší fanatici zvěrokruhu jsou ochotni jít i přes mrtvoly. Opravdu se nebojí ničeho

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

„Je to úžasné, ale není to už trochu moc?“ chtělo by se občas říct. Je pravda, že některá znamení jsou sice super, ale občas máme pocit, že jsou to maličko šílenci a fanatici. Nejsou to totiž jen obyčejní fanoušci něčeho, ale dokážou pro to udělat opravdu hodně. Nepatříte náhodou mezi ně?

BERAN

Abyste mohli přemýšlet o tom, že jste fanatici, musíte být svéhlaví a jít si opravdu za tím, co chcete. A to klidně i přes mrtvoly.

Přesně mezi taková znamení patří i Berani, kteří jsou opravdu občas hodně šílení. Pokud třeba o někoho usilují, tak mají tendenci si ho přivlastnit a někdy mu taky ze života udělat peklo.

RAK

Už jste určitě slyšeli o tom, jakou mají Raci hodnou a něžnou povahu a že jsou hodně orientovaní na domov. Tak víte, proč právě oni jsou takto zaměření. Protože intrikují, plánují a zkoumají způsoby, jak své milované udržet doma.

A občas jsou to i dost ďábelské plány. Raci jsou v tomhle opravdu trochu šílenci. Když třeba vyráží na koncert, tak si klidně vezmou oblečení, které by si v životě nevzali. Proč? Přece musí být dokonalí a zapadnout.

LEV

Když mluvíme o fanatismu, určitě nesmíme zapomenout na Lvy. Jsou to velmi hrdí lidé a udělají všechno pro to, aby dosáhli svého cíle a toho, co chtějí.

Nenechte se tak časem překvapit, když zjistíte, že toho Lvi o vás vědí více než vy sami. A než vy sami chcete vědět. Je to fantastické, nebo spíše trochu děsivé? Těžko říct.

VÁHY

Někoho by mohlo překvapit, že právě Váhy jsou fanatici. Toto znamení to umí využít ve svůj prospěch. Jsou to skvělí týmoví hráči, perfektní šéfové a zaměstnanci, kteří umí vydělat peníze a jsou to mistři svého oboru.

Nicméně někdy kvůli tomu jsou schopní obětovat opravdu hodně a nedívají se nalevo, napravo. Ostatní jim to ale odpustí.

STŘELEC

Je to posedlost? U Střelců to tak rozhodně platí. Střelci jsou posedlí, což z nich dělá opravdové fanatiky.

Posedlí jsou tím, že se vůbec narodili, tím, jak se chovají, a tím, co všechno dělají. Všimněte si, že 98 % lidí, co na sobě opravdu tvrdě maká, jsou právě Střelci. Jim nevadí se obětovat, ale jen sami pro sebe.

VODNÁŘ

Není to sice úplně nejdokonalejší znamení (ostatně, jaké také je?), ale stává se často vůbec nejlepším ze všech.

Vodnář má hodně divokou fantazii, ale umí ji přetavit v realitu a jít si za svým. Budete pak překvapeni, co všechno jsou Vodnáři potichu a sami za sebe schopni dokázat. Se svými úspěchy se totiž moc nechlubí.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články