Horoskop: Mezi těmito znameními najdete ty největší žrouty. Vyjedí vám ledničku raz dva

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Jídlo milujeme všichni, ale přesto jsou znamení, která k tomu mají trochu větší vztah než my všichni ostatní. Jídlo si vychutnávají a je pro ně alfou a omegou jejich života. Kdo to je a patříte mezi ně i vy?

BÝK

Býk je znamení, které miluje cokoliv hmotného. Je přitahován věcmi, kterých se může dotýkat. To je důvod, proč Býci naprosto milují jídlo, ale rozhodně nesní všechno.

Jídlo si pečlivě vybírají a pokrmy musí být chutné. Když jim chcete udělat radost, vezměte je do dobré restaurace nebo na akci, kde bude třeba raut.

Když jim ale jídlo v restauraci nechutná, jsou schopni ho vrátit. Mají pak pocit, že utrácejí zbytečně. Obvykle ale neradi zkouší nové věci, jsou zkrátka nejraději, když mají své zajeté rutiny.

Pokud jde ale o vyhlášené restaurace, které mají dobré hodnocení, jsou schopni se nechat zlákat. Určitě proto není přehnané, když říkáme, že Býk je největším labužníkem ze všech znamení.

VÁHY

Váhy milují dobré a lahodné jídlo. Ocení hlavně kvalitní pokrmy a budou jíst, co chtějí a kdy chtějí. Je to zkrátka vzdušné a impulzivní znamení.

To znamená, že pokud chtějí mít k obědu snídani a svačinu k večeři, udělají to tak a bude jim jedno, co si ostatní myslí. A klidně si dají druhou večeři o půlnoci.

Nicméně je nutné myslet i na to, že to může mít za následek mírné přibírání. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, mohou být nerozhodní, ale ne v případě jídla. Vědí, jak se rozhodnou a jaké jídlo si dát.

RYBY

Ryby milují nezdravé jídlo a jsou otevřené zkoušení nových pokrmů, což je správně. Jsou to zkrátka všestranní milovníci jídla.

Jejich láska k jídlu je ale hlavně trochu pudová. Když mají Ryby depresi nebo jsou zklamané, jídlo je to, co je zachrání. To znamená, že když jim někdo řekne něco špatného, tak jdou a koupí si dortík.

Místo cvičení nebo třeba procházky tak své emoce uklidňují pomocí jezení. To je důvod, proč často bojují s váhou.

LEV

I Lvi mají rádi jídlo. Nejsou to ale lidé, co by měli rádi nezdravé věci nebo by tím zajídali své emoce. Mají rádi jídlo, které je drahé a luxusní.

Nepůjdou do místní putyky vedle do vesnice jako Ryby, aby se tím uklidnili. Pyšní Lvi si objednají jídlo v nejdražší restauraci, protože na to mají.

To znamená, že když je Lev pozván na akci, chce vědět, jaké jídlo a z jaké restaurace tam bude. Pokud je kvalitní, půjde tam, ale pokud nezní dostatečně lákavě, na akci rozhodně nedorazí.

BERAN

Berani milují jídlo a rádi vyzkouší něco nového. Milují pikantní a exotické pokrmy, protože se nebojí experimentovat.

Mají velký apetit a místo tří jídel jsou schopni zkonzumovat pět nebo šest. Stojí také za zmínku, že Berani nebudou zkoušet nudná jídla každý den. Svůj nákupní košík naplní exotickými potravinami, protože nechtějí jíst pořád to samé.

To znamená, že pokud den předtím zkoušeli nějaké exotické jídlo, dneska si ho už znovu nedají. Raději vyzkouší zase něco nového.

STŘELEC

Střelci milují cizí a exotická jídla a i oni nejí, aby stejně jako Ryby zahnali chmurné myšlenky. Jsou to dobrodružní jedlíci, kteří touží vyzkoušet každou restauraci ve městě.

To znamená, že nebudou chodit po známých věcech, chtějí zkoušet a experimentovat. Žijí proto, aby mohli jídlem poznávat cizí kultury, na restaurace v jejich domovině je moc neužije.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články