Horoskop: Tato znamení musí mít vždycky pravdu. Hádku s nimi předem vzdejte, nemáte šanci

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Namyšlenost, to je tuze špatná lidská vlastnost. Učili nás to rodiče, prarodiče a četli jsme to snad v každé pohádce. Lidi, kteří všude byli, všechno znají a jsou ve všem nejlepší, máte určitě i ve svém okolí. A možná se mezi ně dokonce řadíte, jen si to kvůli zahleděnosti do sebe ani neuvědomujete.

Tato vlastnost může být důvodem, proč vás kamarádi postupně přestali zvát na party nebo vás nechtějí vidět tak často. Vadí jim, že konverzace zase sklouzne k vám a vašim úspěchům, přitom mají něco důležitého na srdci.

Jenže ono pedantské a vševědoucí chování může mít předpoklad v astrologii. Některá znamení k tomu mají prostě sklony, neměla by to ale být výmluva pro to, abyste se tak chovali do konce života.

Arogantní Býk

Všechny ty charakteristiky Býka, v nichž vévodí tvrdohlavost, platí dvojnásob, pokud jsou namyšlení, ale přitom v nitru málo sebevědomí.

To je totiž devízou Býků, umí nasadit masku namyšlenosti, ve skutečnosti to přitom není tak horké. Škodí tím ale jen sami sobě.

Býci jsou chytří a rozumní, o tom nikdo nepochybuje. Jejich inteligence by ale neměla sklouznout k namyšlenosti, protože pak mohou platit za pekelné tyrany.

Lev egomaniak

To je šok, že? Lev, král džungle, prostě musí být namyšlený. Zbožňuje zvuk svého hlasu, rád vnímá, jak k němu ostatní vzhlíží, proto jich je hodně v učitelských profesích.

Od Býka Lva odlišuje to, že zatímco s Býkem si užijete plodnou výměnu názorů, se Lvem nemáte šanci. Pokud se s ním zapojíte do konverzace, připravte se na prezentaci, nikoli na přátelskou debatu, nebo dokonce klidnou diskuzi.

Lev vyhraje, i když neví, o čem mluví, což z něj dělá jedno z nejdomýšlivějších znamení zvěrokruhu. Zkrátka to vždy nějak ukecá a pak je na sebe náležitě hrdý.

Užvaněná Panna

S namyšlenými Pannami je to těžké. Pořád jen mluví a mluví a zjistíte, že se s nimi hádáte a hádáte. Protože jak mluví, často se odchylují od pravdy a relevantních argumentů, což si moc dobře uvědomují.

Stejně jako Lvi se Panny raději pustí do boje, než aby se seznámily s vaším úhlem pohledu. Na to jsou příliš pyšné a hrdé.

Panna je perfekcionista a nachází dokonalost v tom, že má pravdu za každých okolností.

Volnomyšlenkářský Střelec

Pokud si chcete ušetřit migrénu, vyhněte se povídání o cestování nebo spiritualitě se Střelcem. Možná jste právě zjistili, že vás vyděsilo jen pouhé pomyšlení na to.

A má to své důvody. Střelec je volnomyšlenkářský typ, který potřebuje svobodu těla i duše. Což je vlastně hezké, ale ne v případě, že ostatní urputně přesvědčuje o své pravdě.

Tím si Střelci trochu odporují v tom, že svoboda myšlení je nejvíc. Měli by zkrátka přijmout, že ne každý si libuje v podobném životním stylu. Uleví se jim i jejich blízkým.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: ALice KonopáskováSouvisející články