Horoskop: Lvi by neměli být sami doma, Štíři se seznámí s velmi milou osobou. A co věští hvězdy na víkend vám?

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Víkend je za dveřmi a vás zajímá, co vás ve dnech volna čeká? Máme pro vás víkendový horoskop a vy můžete nyní zjistit, co si pro vás na sobotu a neděli připravily hvězdy. Budete mít čas odpočívat, nebo se budete muset věnovat práci?

BERAN

Umíte naslouchat svému vnitřnímu hlasu? Tak tím pádem máte o víkendu vyhráno. Profesně byste mohli zabodovat. Možná dotáhnete důležitý projekt nebo se objeví nečekaná pracovní nabídka.

Večer bude příjemně vášnivý a půlnoc může být neuvěřitelně mladá. Váš partner (a možná i vaši sousedé) se mají na co těšit.

BÝK

Dnešní den budete tak trochu anarchista. Máte tendence bojovat za svou nezávislost a svobodu. Nežeňte ale nic do krajnosti a udělejte v nějakých věcech kompromisy.

O víkendu se budete rozčilovat s úředním jednáním a proklínáte to, že je tam nemůžete jít hned seřvat. To si holt musíte nechat na pondělí.

BLÍŽENCI

Na změny, po kterých toužíte už nějakou dobu, ještě nedozrál čas. Musíte ještě vytrvat a do té doby najít nějakou náhradní variantu.

Na domácí půdě nejsou bohužel vyloučené intenzivní výbuchy a hádky. Většinou je to ale jen chvilkové a všechno se brzy uklidní, tak buďte trpěliví.

RAK

Jestliže chcete prožít pěkný den, nesnažte se vyhýbat osobnímu rozhovoru s partnerem. Emoce se ještě více nahromadí.

Vyřešte vše, co bude třeba, a uvidíte, jak klidné a intenzivní spaní budete mít. Navíc je stejně lepší vyřešit nepříjemné věci hned, ať z nich pak nejste zbytečně ve stresu.

LEV

Běžte ven na procházku, ideálně s partnerem či přáteli. Rozhodně byste dnes neměli být sami doma.

S těmi nejbližšími přijdete na jiné myšlenky a nebudete se zabývat o volných dnech pracovními záležitostmi, které vám dělají těžkou hlavu. Aspoň o víkendu si dejte relax a vyčistěte si hlavu.

PANNA

Více a mnohem důvěrněji si konečně uvědomíte svoje silné i slabé stránky.

Brzy se opět naučíte přijímat odpovědnost jako vlastní emocionální potřebu. Možná to chce ještě čas a pracovat na sobě, ale už se blížíte k cíli.

VÁHY

Získáte potřebnou sílu k prosazení svých myšlenek, které mají sloužit k lepšímu fungování domácích prací.

Váš nervový systém je velice napjatý, a tak bude hodně záležet na vašem partnerovi, zda se mu podaří vás zklidnit a uvést všechno zase hezky do rovnováhy.

ŠTÍR

Do vašeho života nečekaně zasáhne nová osoba. Bude to příjemná změna a milé a povzbuzující setkání. Máte pocit, že se konečně začínáte zvolna dostávat z problémů, které se vám za poslední týdny naskytly.

Dotyčný člověk by vám s tím mohl hodně pomoci, i když to nebude znát na první pohled.

STŘELEC

Samostatnost je kvalita, která vám o víkendu otevře dveře do zcela nové společnosti, kde se ale budete cítit jako ryba ve vodě.

Opět zde však zůstává otevřená výzva, jak být v dobré fyzické kondici, která bude v následujících měsících opravdu hodně důležitá. Sami teď ještě netušíte, jak moc.

KOZOROH

Dnešní den máte chuť dělat něco, co se vám absolutně nepodobá. Obarvit si vlasy, dát si tetování, tančit divoce na párty až do ranních hodin.

Zkrátka překvapit všechny ostatní i sebe. Možná jsou to jen vaše sny, ale udělejte něco, díky čemu si trochu vyhodíte z kopýtka a přestanete být tak napjatí.

VODNÁŘ

Vaše emocionální reakce budou dnes nepředvídatelné a nevypočitatelné. I vy sami můžete být překvapeni tím, co děláte.

Dnes a zítra počítejte se zvýšenou citlivostí pokožky, vyhýbejte se proto laciným kosmetickým přípravkům. Náprava by vás pak mohla vyjít mnohem dráž než nynější investice.

RYBY

O volných dnech vás budou oslovovat ideály a vzdálené horizonty. Jinak to bude pořádně žíznivý den. Máte chuť udělat něco divokého a sníte o dalekých cestách.

Možná to dopadne tak, že si koupíte letenku či jízdenku někam daleko, jen abyste na chvilku zmizeli z domácího stereotypu. Jen do toho, přestaňte se bát.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články