Horoskop: Mobil nedají z ruky. Tahle znamení jsou mnohem lepším přítelem na sociálních sítích než v realitě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Žijeme v době sociálních sítí a mobilních telefonů. Je skvělé využívat veškeré možnosti moderního života, jenomže nic se nemá přehánět a neměli bychom zapomínat na to, jak fungovat takzvaně offline. Ale celá řada lidí bez mobilního telefonu nedá ani ránu.

Ven s vámi nejdou, raději se vymluví, že mají něco důležitého. Pak ale stejně vidíte, že jsou na mobilu v nějaké aplikaci. A když už je vytáhnete na večeři, neustále se smějí do mobilu a téměř vás nevnímají. Závisláci na mobilních telefonech štvou denně desítky lidí kolem sebe.

Některá znamení přitom tráví na mobilu doslova každou vteřinu a jako přátelé fungují skvěle jenom online. Pokud po nich něco chcete, naslibují vám hory doly, ale jakmile jde o něco, co se netýká internetového prostředí, nemají zájem. Která znamení to jsou?

Blíženci mají tisíce přátel, na které se nemohou spolehnout

Blíženci patří k lidem, kteří jsou na sociálních sítích opravdu hodně vytížení. Neustále si s někým píšou, v tramvaji, v práci, dokonce ani před spaním nedají telefon z ruky a komunikují s těmi, kteří se tváří jako přátelé. Jenomže všechno jsou to jenom lidé, se kterými si píší.

Pokud se pak s někým z nich potkají osobně, nevědí, co mají říct. Jednají neohrabaně a nedokáží se bavit vlastně o ničem jiném, než o tom, jak tráví čas na internetu. Takže to nakonec dopadne tak, že s vámi sice sedí v restauraci, ale komunikují na telefonu s jinými.

Rak tak trochu ujíždí na hrách

Rak sice nemá na internetu příliš přátel, mobilní telefon ale využívá k tomu, aby se zabavil.

Problém je potom v tom, že když se v tramvaji cestou na důležitou schůzku dostane v mobilní hře na nějaké zajímavé místo, nedokáže pak odtrhnout pozornost od myšlenek na to, jak asi bude hra pokračovat. Pracovní pohovor pak často končí fiaskem.

Zaměstnané Váhy nemají chvíli klidu

Váhy mají pro jistotu mobilních telefonů hned několik. Když jim zrovna někdo nevolá na jednom, odepisují na zprávy na druhém. A pak zase pro změnu zvoní třetí. Ke slovu se tak nedostanete. Je to způsobeno tím, že jsou Váhy hodně pracovně vytížené.

Na druhou stranu ale nedokáží odložit povinnosti a i mimo pracovní dobu musí komunikovat s klienty a nedopřejí si trochu volného času.

Takže pokud s nimi žijete, je opravdu těžké najít si společnou chvilku, při které vás nebude obtěžovat jejich mobilní závislost.

Neopatrný Štír snadno přijde k úrazu

Štíři hledí do telefonu proto, aby nemuseli sledovat lidi kolem sebe. S pohledem upřeným na malý displej se cítí bezpečně a nemají pocit, že na ně neustále někdo zírá.

Jenomže pak zapomínají, že se na přechodu musí rozhlédnout nebo že za zatáčkou před nimi jsou schody. Často kvůli nepozornosti končí v nemocnici.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články