Horoskop: Marnivá znamení nezajímáte. Tito lidé jsou jednoduše posedlí sami sebou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Nadřazení nad všemi ostatními. Milující sami sebe. Lidé, kteří si neváží všedních věcí, ale zaměřují se jenom na svou vlastní dokonalost. Označujeme je jako marnivé. Tato vlastnost je někdy otravná, především ale brání těmto osobám užívat si života naplno.

Někdy nás marnivost ostatních může vytáčet. Nedokážou se radovat z maličkostí, věnují se především sami sobě a svět okolo nich je pro ně spíše podřadný. Bohužel ale ať děláte, co děláte, nedokážete je změnit.

Horoskop ovlivňuje celou řadu našich vlastností a i marnivost je do určité míry způsobena tím, pod jakou konstelací hvězd se lidé narodili. Tato znamení jsou podle všeho ta nejmarnivější ze všech.

Ryby vyhledávají pozornost

Jakmile Ryby vyrazí do společnosti, udělají všechno, aby na sebe upoutaly pozornost. Protože přece se celé dvě hodiny nelíčily pro nic za nic. Pokud jim pochválíte vzhled, budou hodinu mluvit o tom, jak ho docílily. Ale pokud jim chválu nedopřejete, nejspíš se urazí a nebudou s vámi mluvit.

Beran je hrdý a pyšný

Berana je lepší nechválit. Protože on je na sebe už tak příliš hrdý. Pokud mu pochválíte vzhled, jedině tím podnítíte jeho marnivost. Snažte se raději držet téma u jiné záležitosti, možná se vám podaří přinutit Berana k úsměvu tím, že je venku slunečné počasí.

Odhodlaný Býk umí své zbraně využít

Býci bývají odhodlaní a charismatičtí. To jim obvykle zajistí slávu a pozornost u lidí. Oni si nicméně uvědomují, že vypadají dobře. A dokážou toho také jedinečně využít k tomu, aby si kolem prstů omotali přesně ty osoby, které potřebují k povýšení nebo k získání výhodného vztahu.

Rak musí ponižovat všechny kolem sebe

Lidé narození ve znamení Raka se cítí opravdu nadřazeně vůči ostatním. Dávají to najevo především tím, že neustále někoho kritizují a ponižují. Díky tomu, že ostatní sráží k zemi, cítí se sami na výši a užívají si jakoukoli chválu, kterou dostanou. Pokud je váš nejlepší kamarád Rak, dost možná jste jenom někdo, koho si drží blízko sebe, aby sám vypadal dobře.

Arogantní Lev

Lev samozřejmě na seznamu marnivých znamení nesmí chybět. Chce být stále středem pozornosti, ale především sám sobě potřebuje dokazovat, že je jeho vzhled dokonalý a bezchybný. Kdo má přítele Lva, dobře ví, jak dlouho mu trvá, než vyrazí do společnosti. I muži v tomto znamení tráví v koupelně hodiny, a to i v případě, že jdou jenom ven na hřiště.

Váhy vyžadují vaši pozornost

Váhy jsou znamení, se kterým se skvěle žije v jedné domácnosti, dokážou vám totiž věnovat svou lásku po zbytek života. Ale potřebují za to chválit. A to ideálně každý den. Jakmile je pár dní nepochválíte, neoceníte jejich vzhled, nebo si dokonce dovolíte jim ho zkritizovat, může to vést až k rozchodu.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články