Horoskop: Myslí pořád jenom na to jedno. Tihle chlípníci vidí dvojsmysl snad ve všem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Také máte někdy dojem, že váš partner nebo kamarád vidí úplně ve všem něco, co by v tom vidět neměl? Někteří jedinci mají jednoduše chlípné myšlení a cokoli, co se v jejich okolí řekne, si převedou do své vlastní řeči. A zdá se, že pořád myslí jenom na to jedno. Může s tím mít něco společného i jejich znamení?

Odpovědí je jednoznačné ano. To, pod jakou konstelací hvězd se člověk narodil, ovlivňuje mnoho skutečností v jeho životě. A to, že někteří z nás jednoduše vnímají některé věci jinak, nebo myslí hned po ránu na to, jak se večer pokusí svést svého partnera, může být ovlivněno horoskopem.

Když jsou tihle lidé smutní, myslí na milování, které by jim zlepšilo den. Když mají dobrou náladu, jsou nabuzení a připravení k romantické milostné noci s partnerem. A ve společnosti přátel jsou vždy těmi, kteří šíří kontroverzní vtípky, kdykoli se jim naskytne příležitost. O jakých znameních tohle všechno platí?

Chtivý a dominantní Lev

Lev je majestátní znamení, které chce být středem pozornosti. Možná i proto šíří ve společnosti jeden hloupý a nevhodný vtip za druhým, protože i když se to zdá některým už příliš, přiláká tím na sebe Lev pozornost. Doma si pak zase potřebuje dokázat, že je tím jediným, kdo svému partnerovi dá doslova všechno.

Lvům často partneři v posteli nestačí a někdy, když je odmítnou, Lev si to pak bere až příliš osobně. Na druhou stranu ani v takovém případě nepřestává vtipkovat a kdykoli se řekne něco, co zní jenom trochu dvojsmyslně, Lev v tom hned vidí nabídku.

Váhy a nedostatek partnerských povinností

Pokud se člověk ve znamení Vah dostane do situace, kdy nemá dostatek milostného života, jednoduše začne vidět sexuální motivy úplně ve všem. I tam, kde by to jiné nikdy nenapadlo, najde nějaký ten dvojsmysl. A když už toho jeho kamarádi mají dost, nejlepším řešením je pokusit se najít Váhám partnera, nebo alespoň zážitek na jednu noc.

Blíženci hledají něco, co ještě nezažili

Někteří lidé vyhledávají v posteli víc než jen obyčejné milování. A právě Blíženci se po čase začnou při stereotypu nudit. Zatímco pro někoho je každý zážitek v posteli požitkem, pro ně je to brzy ohraná písnička a požadují něco víc. Erotické obchody jsou v takovém případě jasnou volbou.

Jenomže i když ze začátku třeba partner souhlasí, když už se veškeré normální hračky omrzí a Blíženec hledá stále nějaké novinky, nastávají ve vztahu problémy. Blíženci pak většinou vztah kvůli svým chlípným myšlenkám opouští a hledají nového partnera či partnerku, který by jejich požadavkům vyhovoval.

Rak se rád pochlubí

Raci mají milostný život poměrně bohatý. Jenomže kromě nich a jejich partnera to ví také všichni přátelé, kteří denně poslouchají historky o tom, co se dělo předešlou noc u Raka doma. Není divu, že pak známí obviňují takového člověka z toho, že je pěkný chlípník. Zdá se totiž, že Rak jen sotva umí mluvit o něčem jiném.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články