Horoskop: Na co sáhnou, to pokazí. V těchto znameních se rodí ta největší nemehla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Někteří lidé by se tímhle pořekadlem měli možná někdy řídit a raději zůstávat doma alespoň na pátek třináctého, nebo když jim černá kočka přejde přes cestu. I za normálních okolností jsou to totiž nešikové, kteří opravdu pro průšvih nejdou daleko.

Všechno jim padá z rukou. Neustále zakopávají, mají něco odřeného nebo zlomeného. V práci jsou považováni za ta největší nemehla a často se s tím pojí i pořádné průšvihy. Někteří lidé jsou jednoduše smolaři, a ať se snaží, jak chtějí, nemohou to změnit.

V jejich přítomnosti se vždy připravte na pohromu. Je skoro jasné, že se něco přihodí a že je lepší se od nich držet raději dál. Pod jakou konstelací hvězd se narodila ta největší nemehla vůbec? A nejste náhodou mezi nimi i vy?

Kozoroh zakopne i o vlastní nohu

Kozoroh je obecně mezi přáteli známý tím, že se dlouho neudrží na nohou. Ať už se smekne po slupce od banánu, stoupne si na hrábě, nebo zakopne o svou vlastní nohu, vždy to končí odřeninami, a obvykle se pak zvedá ze země s utrápeným výrazem a pozoruje, kolik lidí si toho všimlo.

Tohle nemehlo naštěstí omezuje většinou jenom samo sebe, takže je jeho přátelům spíše do smíchu. Ale pokud někoho takového znáte, zeptejte se raději příště, zda je v pořádku. Kozorohové jsou citliví a to, že se jim smějete, je ve skutečnosti zraňuje.

Od Berana se držte dál

Beran je ukázkou toho, jak může něčí nešikovnost zavinit problémy všem okolo. Každou chvíli se mu podaří někoho omylem praštit, ušpinit, nebo po něm něco hodit. A jelikož je to tak trochu horká hlava, když ho nařknete z toho, že vám ublížil, je ještě schopen se s vámi pohádat.

Panna není úplně ideálním partnerem

Muži, kteří se narodili ve znamení Panny, jsou sice romantičtí a ve vztahu se zdají zpočátku jako dokonalá partie, jenomže jakmile s nimi začnete žít, dojde vám, že jsou pro praktický život vlastně dost k ničemu. Když po nich chcete přibít poličku, nechají na zdi i kus svého prstu.

Pokud je poprosíte, aby vymalovali, podaří se jim u toho zničit polovinu nábytku barvou. A uříznout rovně kus prkna nebo třeba koberec, to už po nich vůbec nemůžete chtít. No, oceňte alespoň snahu, Panny dělají práci s láskou a opravdu chtějí být dokonalé, ale jednoduše to nejde.

Váha je nešika i ze spaní

Na co sáhne, to pokazí. Váhám se nedaří v práci, v milostném životě, ani v ničem dalším. Podobně jako Kozoroh neustále zakopávají a leží na zemi, z postele padají dokonce i v noci. Když se pak ráno vzbudí na zemi, při snaze zvednout se se ještě pořádně praští do hlavy o poličku. Jednoduše nemehla!

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články