Horoskop: Na nečestná znamení si dávejte pozor. Za určitých okolností lžou, jako když tiskne

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Některá znamení zvěrokruhu mohou být trochu nečestná a nepoctivá. Bez ohledu na to, zda jste jejich partnerem, kolegou nebo sami jste narozeni v jednom z těchto znamení, je důležité vědět, proč taková jsou. Když to zjistíte, můžete s tím sami něco dělat nebo se pokusit o nějakou změnu.

Blíženci vše překroutí

Blíženci se mění podle svých nálad. Neměli byste být proto v šoku, že se mohou snažit občas trochu překroutit realitu.

Právě oni jsou známí tím, že nejsou úplně čestným znamením a že realitu překrucují, jak se jim zrovna hodí. Většinou to ale dělají, aby si udrželi náklonnost druhých, jinak jsou velmi spolehliví a prospěšní.

Prospěšní vám mohou být v situacích, ve kterých se vy sami necítíte komfortně. Oni vám pomohou, abyste se stali králem dané situace.

Rak si občas něco přikrášlí

Nikdo by neřekl, že Raci patří mezi nepoctivá znamení. A proč se Raci občas uchýlí ke lžím? Dělají to kvůli tomu, aby neočernili sami sebe.

Nechtějí totiž, aby to vypadalo, že lžou a že zatajují důležité informace. Tudíž si je občas přikrášlí, jak se jim hodí, aby vypadali, že právě oni jsou ti čestní a féroví.

Nyní když víte, že Raci občas trochu něco upravují, si na ně můžete dát větší pozor. Ale opatrně, Raci jsou velmi citlivým znamením, kterému můžete snadno ublížit.

Lev se nechá na lžích nachytat

Je známé, že Lev chce, aby vypadal jako to nejdokonalejší znamení na světě. Čas od času proto může upravit realitu a zařadit se mezi nečestná znamení.

Když má Lev špatný den, může být někdy až moc upřímný a pravdomluvný. Pokud se ale Lvi necítí sebevědomě nebo tak, že nemají situaci pod kontrolou, mohou si realitu upravit podle sebe, aby vypadali lépe než ostatní.

Lev se ale obvykle na svých lžích nechá nachytat, i když si myslí, že je pánem situace.

Pokud se vám tedy Lev nedívá při konverzaci do očí, většinou to znamená, že si něco vymyslel a neříká vám pravdu.

Váhy nechtějí hádky

Váhy jsou neustále na pomezí. Když cítí, že je potřeba si příběh trochu upravit, tak to udělají, aby v očích druhých povýšily. V okamžiku, kdy se cítí nesvé, tak realitu začnou překrucovat, což z nich udělá nečestné znamení.

Nicméně neznamená to, že by tohle Váhy dělaly pořád. Nesnáší konflikty, proto občas lžou, aby se vyhnuly hádkám.

Pokud je při lži přistihnete, buďte k nim velkorysí a nedělejte z toho konec vašeho přátelství či vztahu. Z Vah se jinak stane rozklepaný uzlíček nervů.

Štíři a malé lži

Proč zrovna Štír patří do nečestných znamení? Štíři lžou ve chvíli, kdy se cítí trochu pod tlakem a neví, jak dál. Štíři jsou jinak velmi upřímné znamení, ale v případě, když neví, co zrovna mají říct nebo jak se mají chovat, tak se uchýlí k malé lži.

Dávejte si pozor hlavně ve chvíli, kdy vám vypráví něčí příběh. Je totiž možné, že si jej přikrášlí trochu podle svého.

Je to skvělé znamení, ale jeho lži se mu občas trochu nevyplácí. Lidé totiž pak neví, co si o něm mají myslet.

Zdroj: Revivezone.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články