Horoskop: Tato znamení rozhodně kritikou nešetří. Vynadají vám úplně za cokoli

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé zkrátka musí neustále někoho peskovat. Někdy je kritika v pořádku, záleží ale na tom, jakým způsobem se podá. Když je to konstruktivní návrh, jak věci zlepšit, nikdo nemá právo se zlobit. Jenže jsou tu i lidé, kteří dovedou jedině kritizovat a to bez podložených argumentů.

Nelíbí se jim nic. Špatně je to, co uděláte, ale i to, co neuděláte. Nedokážou vám ale zároveň říci, jak je to správně. Jediné, co vědí, je, že oni by to udělali lépe. Hledají na vás jenom to nejhorší a přemýšlí, kde ještě najít důvod k hádce.

Máte někoho takového ve svém okolí? Pokud ne, jste šťastný člověk. A pokud ano, pravděpodobně je to někdo, kdo se narodil v jednom z následujících znamení horoskopu.

Ve všem nejlepší Váhy

Mnoho lidí tvrdí, že se nikdy nesetkali s někým, kdo by kritizoval více než Váhy. Lidé narozeni v tomto znamení mají pocit, že jsou nejlepší na světě a že vynikají úplně v každé činnosti. Od toho se také odráží to, že chtějí stále někomu radit a peskují ho za špatnou práci.

Když potom jejich rady nedopadnou dobře, rozhodně to není jejich chyba, samozřejmě. Váhy radily dobře, ale člověk jejich rady špatně využil. Taková je filozofie každého, kdo se pod touto hvězdnou konstelací narodil.

Beran zná jen jednu cestu

Beran spoléhá vždy na to, co má ověřené. A pokud někdo dělá věci jinou cestou, je to špatně. I kdyby výsledek byl nakonec správný, Beran bude nadávat a kritizovat, protože to šlo udělat přece jednodušeji. Nepřesvědčujte ho, že vaše cesta je lehčí, nemá to cenu.

Panny kritiku doslova milují

Lidé, kteří se narodili ve znamení Panny, se v kritice jiných doslova vyžívají. Mnohdy schválně vyhledávají věci, za které by mohli někomu vynadat, dokonce jdou proti vlastnímu přesvědčení. Pocit toho, že mají nad někým navrch, že někoho ponížili a vynadali mu, je pro ně zábavou.

Rak to dělá pro vás

Raci velmi rádi ostatní kritizují. Ale budou vám tvrdit, že je to pro vaše dobro. Mají za to, že jejich cesta je ta nejlepší a snaží se vás proto předělat k obrazu svému. Podle Raka neexistuje jiný způsob, než ten jeho. Ale nenechají vás zkoušet, budou se snažit ulehčit vám práci.

Jenomže ve výsledku třeba jejich způsob práce až tak efektivní není a vy si dovolíte pochybovat, což povede jedině k hádce. Rak má jednoduše pocit, že pro vás dělá všechno, ale vy si přesto stěžujete a oplácíte mu jeho starost jen tím, že jste na něho nepříjemní.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články