Horoskop: Největší nezdvořáky zvěrokruhu si do společnosti raději nevoďte. Ustřihnou vám pěknou ostudu

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Rodiče nás vychovávali tak, abychom byli ke svému okolí zdvořilí a milí. Společenské konvence též určují, jak se máme chovat tam, kde se shlukuje větší množství lidí a podobně. Některá znamení ale zdvořilá být moc neumí, a když si je zvolíte za doprovod, můžete opravdu krutě litovat. Která to jsou?

Střelec se neumí omlouvat

Střelci jsou lidé milující zábavu, ale hvězdy jim to zařídily tak, že to mají velmi ve společnosti těžké. Tedy spíše jejich okolí s nimi bude mít nelehké pořízení.

A to z jednoho hlavního důvodu. Tito hrubiáni se zkrátka za své chování neumí omluvit. Ani je to nenapadne, o to trapněji vám s nimi bude.

Štíra nezajímá okolí

Štírovo neurvalé chování se projevuje jako bezohlednost k druhým. Pokud mají co říci, vychrlí to ze sebe bez ohledu na to, co si o tom ostatní myslí.

Takže obzvlášť nebezpeční budou na rodinných oslavách, protože jejich slova mohou zasáhnout někoho blízkého přímo do srdce. A ještě u toho bude početné publikum, takže to může velmi narušit rodinné vztahy.

Štír se zkrátka neumí přetvařovat, i když by to někdy vzhledem k etiketě nebylo na škodu.

Blíženci neovládají emoce

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou považováni za ty nejméně zralé, což vede k tomu, že své emoce zkrátka neovládají. Umí vybuchnout v té nejhorší možné chvíli a nasekat velké problémy.

Nával vzteku v divadle či kině? Pro Blížence normální věc. V takovém případě můžete být rádi, že ostatní přítomné už pravděpodobně nikdy neuvidíte, protože Blíženec je schopný vám udělat velkou ostudu.

Tito jedinci také nemají rádi, když je ostatní nějak hodnotí či posuzují, takže třeba hádky s nimi dopadají velmi zle.

Beran potřebuje vše kontrolovat

Jakmile Berani ztrácí kontrolu nad situací, přestávají se ovládat a stanou se hrubiány. Když není po jejich, chovají se neurvale a nezdvořile, takže vás akorát zahanbí.

Pokud chcete předejít problémům, nechte tvrdohlavého Berana, ať nad akcí, na kterou jste společně vyrazili, dohlíží on. Eliminujete tak možnost, že si na vás budou ukazovat všichni okolo.

Býk je hrubý, když je naštvaný

Býci jsou na tom ze všech jmenovaných znamení nejlépe, ale také mají své mouchy.

Jsou zdrženlivější, nicméně když jim zamáváte před očima pomyslným červeným hadrem, stávají se nezdvořáky, které vedle sebe mít nechcete.

Pokud je něco nebo někdo vyprovokuje, začíná pořádné představení. Býk si nebude brát servítky, jak bude vidět rudě.

Takže jestli máte přítele Býka, dobře si rozmyslete, do jaké společnosti ho vezmete. Mohli byste toho příšerně litovat.

Zdroj: Pinkvilla.com

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články