Horoskop: Pokud vám vadí jeho rozmazlenost, možná se narodil ve špatném znamení. Toto jsou největší mamánci zvěrokruhu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé se během života chovají, jako kdyby se narodili se zlatou lžičkou v puse. Bývá to dáno výchovou, pokud někoho doma odmalička rozmazlují, i v dospělosti se bude spoléhat na to, že k němu každý bude přistupovat stejně. Někteří jedinci jsou ale rozmazlení jednoduše od přírody.

Možná vám u vašeho kamaráda nebo partnera někdy vadí, že nic nedokáže sám, že stále spoléhá na něčí pomoc, nic mu není dobré a to, co pro něho připravíte, není dostatečné, protože byl prý doma zvyklý na jiné jednání. Tahle rozmazlenost vám možná leze na nervy, ale co když vám řekneme, že za to oni jedinci nemohou?

Znamení zvěrokruhu nás předurčuje v mnohém a to, pod jakou hvězdnou konstelací jsme se narodili, s naší povahou dokáže udělat velké věci. Proto se na svého partnera za rozmazlenost nezlobte, horoskop o něm totiž říká následující.

Váhy a luxus

U lidí narozených ve znamení Vah se projevuje rozmazlenost především tím, že jim nestačí obyčejnost. Potřebují vždy to nejluxusnější a nejlepší. Takže na dovolenou létají jedině první třídou a přespávají vždy v pětihvězdičkových hotelech. Jinak jsou nespokojení a volný čas si neužijí.

Vodnářova přetvářka

Vodnář se na jednu stranu sice tváří, jakože nic nepotřebuje, jakmile ho ale poznáte, uvědomíte si, že soužití s ním není vůbec snadné. Doma toho moc neuklidí, protože je zvyklý, že to za něho dělá někdo další. Na stole po sobě po jídle nechají talíř, někdy mají dokonce problém i s tím spláchnout po sobě na záchodě. Na všechno mají nějakého toho sluhu.

Blíženci mají pocit, že si zaslouží víc

Blíženci jsou lidé, kteří vlastně moc nepotřebují. Pokud má někdo málo, také nechtějí luxus. Ale musí mít něco lepšího než všichni okolo. Takže čím více toho mají jejich přátelé, tím více potřebují i oni. Jednoduše mají pocit, že si zaslouží lepší podmínky než kdokoli kolem nich.

Nafoukaný Lev

Lev se předvádí, aby zapůsobil. Myslí si, že když ve společnosti odmítne levné pití a koupí si raději to nejdražší, co se dá, zapůsobí tím na opačné pohlaví. A obvykle mu to i na prvním a druhém rande vyjde. Jenomže když potom člověku dojde, že by měl takového Lva doma, většinou jde vztah spíše směrem z kopce.

Býkovi záleží na vzhledu

Co se týče vzhledu, Býk nikdy není spokojený. Jeho pokožka není dost jemná, jeho zuby nejsou dost bílé. Pravidelné kosmetické procedury a návštěvy odborníků jsou tak u Býků na denním pořádku. A to nejen u žen, ale i u mužů, kteří překvapivě mnohdy o svůj vzhled dbají dokonce ještě víc.

Střelec si rád udělá radost

Střelec je rozmazlený jen do jisté míry. Když na svého partnera udělá roztomilé oči, aby mu udělal kávu se šlehačkou, ale nefunguje to, jednoduše se Střelec zvedne a udělá si rozmazlovací latté sám. A přidá ještě porci šlehačky navíc, protože si přeci zaslouží něco jedinečného za to, jak skvělý je.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články