Horoskop: Prokletí na pracovišti. Na kolegy narozené v těchto znameních si dejte setsakramentský pozor

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop prace
Zdroj: Shutterstock

Práce v týmu může být požehnáním, ale také prokletím. Někteří spolupracovníci vás mohou doplňovat, odlehčit atmosféru v kanceláři a inspirovat vás. Ostatní vám lezou na nervy a nikdy se nezdá, že by s vámi souhlasili. Nebo dělají věci způsobem, se kterým nesouhlasíte zase vy. Zjistěte, před jakými lidmi byste měli být na pozoru podle toho, v jakém znamení se narodili.

S většinou znamení vám to v práci bude klapat. Hlavní je totiž komunikace – to je základní kámen mezilidských vztahů, což platí i pro ty na pracovišti. Dbejte na to, aby vzkvétaly, nebo se udržely aspoň na profesionální úrovni, která vám v zaměstnání bude vyhovovat.

Následující znamení zvěrokruhu jsou ale trochu složitější a potřebují specifické zacházení. Jaká to jsou?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani mají ke své práci kladný vztah a vše dělají s velkým nadšením. Pro toto znamení je velmi důležité vědět, že odvedlo dobrou práci a že je oceňováno. Jinak mohou být demotivovaní.

Tito lidé jsou rádi středem pozornosti. Sice dělají, že to pro jejich práci není důležité, ale zdání klame. Dejte si pozor, aby nezastínili to, na čem tvrdě dřete, nelezli vám do zelí a pak neslízli veškerou smetanu.

Býk (21. dubna – 21. května)

Na podpoře Býků můžete stavět a s jejich oddaností týmu počítat. Velmi tvrdě pracují pro dobrou věc, ve kterou věří celým srdcem.

Když však věci nejdou podle jejich plánu, raději couvněte nebo úplně odejděte z kanceláře. Mohli by vybuchnout, což poslouchat nechcete.

Blíženci (22. května –kolegialita 21. června)

Tito lidé znatelně zlepšují pracovní atmosféru a jsou skutečnými „továrnami na myšlenky“. Ale ujistěte se, že jich ve svém týmu nemáte příliš.

Mohli by vás zbytečně zastínit a šéf by pak dostatečně nemusel ocenit vaši práci.

Lev (23. července – 23. srpna)

Lvi se příliš nezajímají o přátelství a kolegialitu. Tyto typy chtějí dosáhnout vrcholu bez ohledu na to, jak se jim to podaří. Nechávají oči otevřené pro každou příležitost, a když ji nevidí, hledají útočiště někde jinde.

Jedinci narození v tomto znamení jsou těžkými soupeři, takže pokud také oplýváte ambicemi, může to na pracovišti opravdu vřít. Před Lvy se zkrátka mějte na pozoru.

Ryby (20. února – 20. března)

Pro Ryby je důležité pracovat v příjemné a uvolněné atmosféře. Díky tomu budou vzkvétat. Hádky nebo napětí nemají dobrý dopad na citlivou povahu tohoto znamení.

Proto pokud máte kolem sebe člověka narozeného ve znamení Ryb, dejte si pozor, abyste nepošramotili jeho citlivou duši. Raději se chovejte tak, abyste přispěli k pohodové atmosféře na pracovišti.

Zdroj: Happinez.com

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články