Horoskop: S některými lidmi se doslova unudíte k smrti. Společnosti těchto znamení se raději vyhněte

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé se jednoduše nenarodili zrovna jako baviči. A vlastně ani nejsou příliš stvořeni k pobytu ve společnosti. Protože tam, kde se tihle uspávači hadů objeví, zábava klesá a lidé usínají. Budete se s nimi nudit i tam, kde to snad ani nejde. A proto je lepší se jim vyhnout a na party je s sebou rozhodně nebrat.

Pozvou vás k sobě domů, ale pak vlastně nevědí, co budete dělat. Mluví stále dokola o něčem, co nikoho nezajímá. Mají za to, že jsou zábavní, ale ve skutečnosti se nikdo kolem nich nebaví. Je vůbec možné, že ti lidé nevidí, jak nudní jsou?

Odpovědí je bohužel ano. Lidé, kteří se narodili v těchto znameních, jsou předurčeni k tomu, aby své kamarády uspávali a nikdy s nimi nebyla zábava.

Na druhou stranu si je ale můžete třeba najmout jako vypravěče pohádek pro své děti. Věřte tomu, že takhle rychle vaše ratolesti ještě nikdy neusnuly.

Panna vlastně neví, co chce

Panna sedí doma, nemá co na práci, a tak si jednoduše řekne, že společnost by jí třeba udělala dobře. Jenomže když k ní dorazíte, nic se dít nebude.

Nejspíš budete jenom sedět u mobilu, občas prohodíte dvě slova a nakonec pochopíte, že vlastně o vaši přítomnost už nikdo nestojí.

Panny se nudí bez vás, ale když dorazíte, nudí se i s vámi a dojde jim, že předtím vlastně měly víc možností. Ale když odejdete, zase se budou nudit a později si nejspíš pozvou dalšího kamaráda, se kterým se celý proces bude opakovat. Panna nejen, že nudí všechny okolo, ale i sama sebe.

Lev a jeho opakující se historky

Lev chce být stále středem pozornosti a většina lidí by ho jako nudného rozhodně nevnímala.

Problém ale nastává, když už ho znáte nějaký ten čas a všechny úchvatné historky, kterými se snaží zapůsobit na nové přátele, už umíte i vy vyprávět zpaměti.

Když potom na večírku vypráví napínavý příběh, co vy už jste slyšeli stokrát, můžete se uzívat nudou.

Střelec opravdu neumí vymyslet zábavu

Střelec má za to, že to, co baví jeho, bude bavit i všechny ostatní. Společenské hry, které vybírá, jsou ale ty nejnudnější a pokaždé v nich vyhraje, protože ostatní jsou unavení, znudění a nejsou ochotni se soustředit.

Možná proto, že se mu tak daří, ale vlastně Kozoroha právě tahle hra baví, že?

Vodnář chce dělat jenom jednu věc

Když vás Vodnář poprvé pozval na tenis, byla to zábava. I podruhé jste si ho užili. Jenomže pak vám došlo, že se vlastně váš kamarád ničím jiným nedokáže zabavit.

Kdykoli vám řekne, že půjdete ven, znamená to tenisový kurt. A vám se to už jednoduše omrzelo a nudí vás to.

Když se vám náhodou podaří přemluvit Vodnáře, že půjdete dělat něco jiného, nuda vás bude doprovázet i tam.

On totiž nebude mluvit o ničem jiném než o tom, jak skvělé to bylo minulý týden na tenise a bude se vás snažit přemluvit, abyste příště místo motokár zase zvolili kurt.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články