Horoskop: Tato znamení jsou ty největší bábovky světa. Odvahy moc nepobrala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

S některými lidmi jednoduše není žádná legrace. A to především proto, že se bojí prakticky všeho, co vypadá jako zábava. Výlet na rozhlednu si neužijí kvůli strachu z výšek, k moři nejezdí, protože se bojí hloubky, mají strach riskovat a adrenalin jim nic neříká.

Nejraději se dívají na filmy, čtou si nebo zajdou s přáteli do restaurace na jídlo. Tam jim totiž většinou nic nehrozí. Označení bábovka je pro takové jedince poměrně přesné, protože ať už vymyslíte jakoukoli zábavu, jejich strach vám ji pokazí.

Máte kamaráda nebo známého, který se bojí snad úplně všeho? Každý z nás má z něčeho strach, ale některá znamení jsou k fobiím zkrátka náchylnější. Konstelace hvězd o těchto jedincích říkají, že s nimi zrovna dvakrát velká zábava nebude.

Tvrdohlavého Berana do letadla nedostanete

Beran si někde na internetu přečetl před lety o jedné nehodě letadla, od té doby se bojí jenom zmínky o tom, že by měl někam letět. Ačkoli ho přesvědčujete, že jsou letadla vlastně nejbezpečnějším dopravním prostředkem, nedá si říct. Na dovolenou s vámi nepoletí.

A to kromě toho také proto, že se bojí žraloků a medúz, kterých je přece moře plné. A kdyby trávil čas jenom na pláži, rozhodně dostane úpal. Takovéto bábovky tráví obvykle v létě volný čas jedině doma na zahradě u bazénu, který dobře znají.

Rak se lekne i svého stínu

Raci nemají vyloženě fobie. Přesto je do kategorie těch největších bábovek řadíme. A to z jednoho jediného prostého důvodu: Rak má tendenci se téměř všeho lekat. Když s ním mluvíte a prudce se pohnete, ihned sebou škubne. A někdy se bojí dokonce i svého vlastního stínu, se kterým v šeru na ulici nepočítal.

Blížence adrenalinem nepotěšíte

Pokud chcete dát Blíženci nějaký dárek k narozeninám, na dárkové poukazy raději zapomeňte. Let balónem je pro ně příliš vysoko, bungee jumping příliš adrenalinový a podle všeho i při masáži by mohli chytit nějakou nepříjemnou kožní nemoc.

Ani v autě nejsou tihle jedinci ideálními společníky. Neustále vám budou mluvit do řízení, třikrát vás upozorní, že jste projeli křižovatku na oranžovou, budou vás prosit, ať zpomalíte. A to třeba nejedete po vesnici ani čtyřicítkou. Jednoduše kamarádi jedna radost.

Panna má strach z parazitů a nemocí

Panna raději na návštěvy nechodí. Protože cizí prostředí by mohlo mít neblahý vliv na její zdraví. „Vy máte kočku? A je očkovaná? Co když od ní něco chytnu?“ I když přemlouváte Pannu hodně, nakonec raději uzná, že je srab, než aby riskovala, že se něco přihodí.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články