Horoskop: S těmito hříšníky zažijete tu pravou vášeň. V posteli z vás servou kůži

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Romantika je ve vztahu důležitá. Pokud váš partner jednou za čas neudělá něco milého, nejspíš se budete bát, že ho ztratíte. A co se týče milování, někdy není od věci, když je v něm cítit něha a láska. Ale jednou za čas zkrátka potřebujete pořádnou vášeň.

Když trávíte večer s partnerem a od společného sledování filmu se přes mazlení dostanete až k milování, není to sice špatné, ale pokud váš přítel přijde z práce a hned s vámi vášnivě praští do postele, je to jiný adrenalin. Ne všichni lidé ale takovou iniciativu dokážou projevit.

Která znamení jsou ta nejvášnivější? Od koho můžete čekat, že vás překvapí v posteli opravdovou divočinou? Sice jste pak po tak náročném zážitku unavení k smrti, ale hned druhý den toužíte po tom, aby se to opakovalo. Pokud chcete něco takového zažít, spolehněte se na tato znamení.

Se Štírem se nikdy nebudete nudit

Štír je znamení, které neustále vymýšlí něco nového. Nikdy se s ním nebudete nudit a vždy vás něčím překvapí. Štír jde domů z práce a už přemýšlí o tom, jakým stylem vás dostane do postele. Nečekejte, že to bude stejné jako předešlý den.

Jednou vás svede osvědčenou metodou, druhý den ale použije úplně jinou, aby nebyla možnost se bránit. A po dlouhém a vášnivém milování budete mít energii maximálně na to se přitulit a usnout tvrdým spánkem. Štíři obecně patří mezi ty nejlepší milence ze všech.

Temperamentní Lev

Lva jen tak něco neunaví. Budete mít pocit, že po tak vášnivé noci si bude potřebovat několik dní odpočinout, ale on je schopný vás hned ráno zaskočit přídavkem. V noci někdy vyžaduje i několikanásobné opakování a přitom je schopen být neustále dominantní. S temperamentním Lvem prožijete vášnivých chvilek nespočet.

S Beranem si nastavte hranice

V posteli patří Beran k těm, kteří se nebojí ničeho. Svazování, tahání za vlasy a milování ve znamení vášně se vším všudy mu není cizí. Je bezpečné si dát nějaké znamení, nebo si nastavit hranice, za které už se nesmí vstoupit. Beran má totiž tendenci občas přehánět.

Pokud si ho ale zkrotíte alespoň trochu, zažijete s ním noci plné vášně a vaše postel bude moci o zážitcích vyprávět. Pozor si dejte jen na sousedy, kteří možná ne vždy ocení, že je vaše každonoční zábava tak hlasitá. Ono ale potichu to jednoduše s tímhle divochem nejde.

Váhy si šetří energii na večer

Přes den jsou lidé ve znamení Vah spíše poklidní. Rádi se povalují, čtou si, nedělají nic moc fyzicky náročného. Ale večer se promění doslova v ďábly a veškerou energii, kterou si přes den střádali, využijí k tomu, aby vám ukázali tu pravou vášeň. S tímhle znamením se rozhodně v posteli nudit nebudete.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články