Horoskop: Skolí je každý malý bacil. Tahle znamení mají nízkou imunitu a proleží s nemocemi snad půl života

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdo je zkrátka smolař. Jakmile kolem něj začne řádit nějaký virus, může si být téměř jistý, že ho chytí také. A to často i přesto, že se snaží a poctivě svou imunitu posiluje. Někdy ani to zkrátka není dost. Ve škole pak tihle jedinci mají desítky zameškaných hodin a v práci se šéf může zbláznit, když mu už potřetí v měsíci píší, že onemocněli.

Je jedno, jaké je zrovna roční období. Na jaře trpí rýmou, v létě se zaručeně spálí na sluníčku, na podzim přijdou chřipky a v zimě je to neustálé nachlazení. Smrkat snad tihle lidé nikdy nepřestanou a navíc si pořád stěžují, že je bolí hlava nebo žaludek.

Ačkoli je vidíte po 90 % času s kapesníkem u nosu, není to tak, že by se na svůj zdravotní stav jen vymlouvali. Jednoduše někdy imunitu podcení a nevěnují jí pozornost, jindy ale i s dostatečnou péčí mají smůlu a skolí je zkrátka každý bacil. A nejhůře jsou na tom lidé narozeni v těchto znameních.

Drsný Býk vlastně nic nevydrží

Býk je považován za sebevědomé, drsné a odolné znamení, které se jen tak něčeho nelekne. Ve společnosti působí vždy jako někdo, koho je jen těžké si představit s šátkem na hlavě ležícího v horečkách. Právě to všechno je ale vlastně důvodem k tomu, proč se to děje.

Býk totiž považuje za samozřejmost, že je od přírody silný. Na nějaké vitamíny nebo teplé oblékání v zimě příliš nehledí. Takže zákonitě se mu to musí často vymstít. Než aby přiznal, že si dá jednou za čas nějaký ten prášek na posílení imunity, radši bude Býk hrdě marodit a všechno překoná sám.

Štírovi nepomůže ani dostatek vitamínů

Lidé narození ve znamení Štíra jsou jednoduše smolaři. Ani to, že budou dodržovat zdravý životní styl, pít hodně tekutin a cpát se vitamíny, je nezachrání před problémy. Minimálně třikrát do roka je dostane nemoc, se kterou stráví alespoň týden v posteli.

Blížencům nepřejí jejich planety

U znamení Blíženců dochází často k nemocem v souvislosti se změnami v jeho planetárních polohách. Bohužel se to dá jenom těžko ovlivnit a lidé, kteří se v tomto znamení narodili, mohou maximálně dělat vše pro to, aby průběh jejich nemoci byl co nejrychlejší.

Pomoci může zařazení velkého podílu ovoce a zeleniny do jídelníčku, ale také přírodní doplňky stravy a vitamíny na posílení imunity. Pokud jste Blíženec a víte, že váš jídelníček není úplně dokonalý, možná by bylo na čase zamyslet se nad změnou.

Střelec podceňuje situaci

Střelec jednoduše odmítá měnit plány jenom proto, že se venku udělalo špatné počasí. Koupat se vyrazí k rybníku, i kdyby pršelo. A pokud si večer připravil jako oblečení do práce šortky s tričkem, nezáleží na tom, zda napadl sníh. Střelec si to tak  naplánoval a nad následky mávne rukou. Jenomže podcenění situace je tím, co ho pak obvykle dostane s chřipkou do postele.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články