Horoskop: S těmito lidmi nebude randění jednoduché. Jsou to ti největší stydlíni zvěrokruhu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Jsou to milí lidé, kteří mají obvykle se světem co sdílet. Svůj talent ale předvedou jenom pár přátelům, pokud vůbec. Na velké jeviště je nikdo nedostane, stydí se totiž a před lidmi se jim hned rozklepou kolena. Znáte někoho takového?

Možná vás štve, že váš kamarád umí hrát na kytaru stokrát lépe než vy, ale slyšeli jste ho vlastně jenom náhodou.

K táboráku ji vždy raději zapomene a nechce, aby se o jeho umu příliš mluvilo. Přitom mu jasně říkáte, že se nemá za co stydět.

Někteří lidé ale jednoduše nedovedou svou trému a stydlivost ovládat. Narodili se ve znamení, které jim nedopřálo, aby se o své nadání dělili se světem. A tohle jsou podle horoskopu ta nejstydlivější z nich.

Rak nepřizná vlastní emoce

Rak se jeví jako skvělý kamarád, který si vyslechne vaše problémy a pokusí se vám poradit. Obvykle jen sedí a tiše poslouchá, co mu vyprávíte.

Je to sice zčásti proto, že vám chce pomoci, ale částečně je to pro něho jednodušší než mluvit o vlastních emocích.

I když si Rak dobře uvědomuje, že jeho emoce nejsou nijak odlišné od emocí ostatních lidí kolem, stydí se přiznat se, že se do někoho zamiloval, že se mu něco nelíbí nebo že je mu smutno z dojemného filmu.

Možná byste do Raka neřekli, že je stydlín, ale rozhodně to tak je.

Tichý Štír působí jako podivín

Pokud máte mezi svými přáteli Štíra, nejspíš víte, že se mezi známou partou chová úplně jinak než mezi ostatními lidmi.

Pokud ho vezmete na party, budou ho tam všichni považovat za podivína. Štír totiž raději sedí v koutě a trvá mu, než se rozkouká natolik, aby získal sebedůvěru mluvit s někým novým.

Kozoroh jednoduše nemá tendenci mluvit

Kozoroh ve společnosti působí spíše rozvážně, příliš se nebaví a zapojuje se spíše do vážnějších témat, i když i tak pouze minimálně.

Nemá zkrátka potřebu se zapojovat do rozhovorů, nemá tendenci si povídat a musí už opravdu být vážná příležitost, aby překonal stydlivost a zapojil se mezi ostatní.

Ryby skrývají svůj talent

Lidé narození ve znamení Ryb jsou často nadaní. Jenomže problém je, že to o nich málokdo ví.

Někdy se svěří svému nejlepšímu kamarádovi, jindy to ví pouze jejich rodina. A to jen proto, že s nimi tihle lidé žijí, jinak by to možná nevěděl vůbec nikdo.

Ryby jsou skvělými básníky, vynikají v hudbě, skládání písniček, v malování a kreslení. Ale svá díla si obvykle schovávají do šuplíku a nahlas si zpívají jenom, když nikdo není doma.

Jakmile by se měli předvést ve společnosti, omdleli by trémou.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články