Horoskop: Tato znamení jsou největší materialisté. Drahé věci jsou jim přednější než vy

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Peníze hýbou světem. Někdo si na materialistických prožitcích potrpí více, někdo se spokojí s málem. Existují znamení, která jsou schopná jít kvůli penězům i přes mrtvoly a nahrabat si víc a víc. Zkrátka se nechají unést a milují hmotné statky. Která to jsou?

Dříč Býk rád utrácí

Býci mají rádi všechny hezké věci a nestydí se za to, že za ně utrácejí. Jsou to hrdí materialisté, rádi vám ukážou, co nového si zrovna pořídili. V takovém případě jsou pyšní jako pávi a očekávají náležité uznání.

Věří také, že si obklopování krásnými věcmi zaslouží, protože tvrdě dřou v práci. Jsou tvrdohlaví a nemá cenu je přesvědčovat o opaku.

Jsou to klasičtí „odměňovači“. Býci si prostě dělají radost materiálními věcmi více než ostatní znamení. To je vlastně poměrně neškodná vlastnost, pokud jim však nezačnou být přednější drahé věci před vámi. Pak nastává problém.

Lev chce jen to nejlepší

Pokud jde o materialistickou stránku, i tady chce být Lev králem džungle. Je přesvědčen o tom, že si zaslouží jen to nejlepší, a podle toho se chová.

Jako znamení ohně otevřeně vyjadřuje svou vášeň pro vše, po čem touží. To zahrnuje i materiální majetek.

Lev se rád odlišuje od ostatních, rád ukáže, že na to má a že on je ten borec. Proto se často chlubí ve společnosti tím, kolik ho co stálo. Má to souvislost s jeho egocentrismem, ale neznamená to, že je to špatný člověk.

Beran chce být ve všem jednička

Beran je první znamení zvěrokruhu, takže přirozeně chce být první ve všem. Nejnovější módní trend? Nejnovější telefon? To Beran prostě potřebuje. A vůbec mu nevadí utrácet velké peníze, aby se ujistil, že daná věc bude jeho.

Toto znamení se rádo rozmazluje, takže pravidelně ze své výplaty dá něco na věci, které vlastně vůbec nepotřebuje. To se může projevit v tendenci hromadit nedůležité věci, jejichž hodnota brzy klesá.

Beran si to ale neuvědomí, když už něco nechce nebo se mu to okouká, prostě si to koupí znovu v lepší verzi.

Ryby utrácejí za relax

Ano, i toto vodní znamení rádo utrácí. Materialismus se u něj ale projevuje trochu jinak. Nepotřebuje ke svému životu věci, ale rádo si připlácí za služby.

Ryby milují svou manikúru, masáže, kafíčka nebo posezení v hospodách. Za to velmi rády utrácejí, čehož si všímá i jejich okolí.

Lidé narození v tomto znamení sice nebudou chodit oblečení podle nejnovějších trendů, ale rozhodně budou znát všechny obchody a restaurace v okolí.

Jsou to požitkáři a toto je způsob, jak si udržují čistou hlavu. Otázkou je, zda radši nepůjdou na nákupy místo toho, aby poslouchali vaše problémy.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články