Horoskop: S těmito znameními raději manželství neuzavírejte. Mohli byste toho hořce litovat

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Každý má o manželství jiné představy, ale nejdůležitější je si ve vztahu nastavit stejné priority. Každé znamení to má nicméně jinak a je dobré vědět, do čeho jdete, milé dámy. Pánové si zase mohou v tomto horoskopu manželů zkontrolovat, jak na tom opravdu jsou.

BERAN

Pro Berany je rodina hodně důležitá a postarají se o ni po všech stránkách. Občas je to s nimi ale těžké, protože vždycky musí být po jejich.

A když nebude, tak budou hodně nepříjemní, což nikdo nechce zažít. Prostě jde o vůdce, kteří jsou ale věrní partneři a nepodvádějí.

Mají rádi stabilitu a stereotyp. Když ulítnout, tak se vrátí. Navíc Beran bude i vaším nejlepším kamarádem, který vás bude všude chválit a obdivovat.

BÝK

Pokud chcete nejlepšího manžela, vyberte si Býka. Býci svou partnerku milují celým svým srdcem a jsou naprosto zlatí. Není šance, že by byl nevěrný nebo vám lhal.

Pro Býka je na prvním místě komunikace, otevřená jednání vedou totiž k cíli. O rodinu se postará, finančně ji zajistí, ochrání a děti bude milovat stejně jako vás.

BLÍŽENCI

S Blíženci je to těžké. Pokud sníte o pečujícím manželovi, který bude živit rodinu, a že zároveň budete žít spolu v klidné domácnosti, na Blížence zapomeňte.

Blíženci mají dvě osobnosti, takže nikdy nevíte, která se zrovna probudí. Nevidí nic špatného třeba na tom zahnout s jinou ženou.

Občas jim trvá o něco déle, než pochopí vaše problémy, protože nejsou moc schopni naslouchat. Mívají také hodně kamarádů, na které budete žárlit. Ve vztahu s nimi to je hodně o trpělivosti. V sexu si ale budete velmi rozumět.

RAK

Rak je zaměřený na rodinu, miluje sešlosti, oslavy a všechnu tu atmosféru v kruhu nejbližších. Jedná se o toho nejupřímnějšího a nejspravedlivějšího manžela.

Pokud ale budete chtít být doma chvilku sami, budete ho muset vykopat, protože když Rak najde tu pravou, zapomene na kamarády i koníčky. Potřebuje být jen s vámi, je hodně romantický a je také skvělým otcem.

LEV

Lev je král džungle, hrdý, věrný a sexy. Občas si sice budete myslet, že práci má raději než vás, ale není tomu tak.

Všechno dělá jen pro vás, protože chce, abyste na něj byla hrdá a on měl šťastnou a spokojenou rodinu. Se Lvy je sranda, takže pokud ho dostanete, budete se jen smát. Nesmíte ho ale zradit, pak budete hodně litovat.

PANNA

Muži Panny jsou skoro až dokonalí. Pokud jste ženou, kterou miluje, bude vás neustále dělat šťastnou a bude se snažit, aby rodina byla spokojená.

To je totiž jejich sen. Jsou starostliví, klidně navaří i uklidí, protože chtějí pořádek. Problém může být, když jste moc společenská, protože Panny vás chtějí mít jen pro sebe.

Raději dají přednost pohodovému večeru před párty a vy byste to měla mít stejně. Muži Panny jsou totiž hodně žárliví a nejlepší by pro ně bylo, kdyby se okolo vás druhé pohlaví vůbec nemotalo.

VÁHY

Váhy nikdy neví, co opravdu chtějí. Je to s nimi jak na houpačce, ke všemu potřebují nakopnout. Jinak jsou to věrní manželé, občas až moc hodní, a to i na cizí ženy.

Budou s vámi chtít všechno sdílet. Na rodinu se budou těšit a po narození dětí pro ně budou potomci číslo jedna. S Váhou to bude hodně romantické, je na co se těšit.

ŠTÍR

Pokud Štír chce, je to skvělý partner. Dokonalým je, když vás chce, v takové situaci vám dá všechno. Nicméně to s ním bude trochu jako na kolotoči.

Jednou vášnivý, podruhé chladný. Milování je pro něj hodně důležité a v posteli mu musíte dát, co chce on, jinak začne hledat jinde.

Když bude spokojený, nevěrný nebude. Skoro jako každý muž, i on potřebuje mít vždycky pravdu. Negativum může nastat, když zjistí, že až moc žárlíte.

STŘELEC

Pokud mají Střelci motivaci, jsou to skvělí manželé. Pokud vás mají jasnou, už je to horší. Sami od sebe nic moc dělat nebudou, takže si o to musíte umět říct.

Střelec je ale věrný partner, který má velké srdce i duši, ale občas je až moc žárlivý.

Proto jim nedávejte důvod, aby žárlili. Pokud to bude váš manžel, je jasné, že vás bude milovat, ale občas bude mít problém vám to říct.

KOZOROH

Věrný, poctivý a upřímný. To je Kozoroh, který bude mít oči jen pro vás. Je ideální pro stabilní vztah a bude mít všechny atributy pro šťastné manželství.

Jediný problém je v tom se oženit. Neznamená to, že by vás nemiloval, dokonce se o vás postará i finančně. Děti miluje, rád s nimi tráví čas a hraje si s nimi. I přesto buďte v tématu svatby opatrnější. Ono to vyjde, jen musíte vytrvat.

VODNÁŘ

Máte na Vodnáře dost trpělivosti? Vodnář potřebuje prostor, opravdu hodně prostoru. Je těžké předpovědět, co od něj čekat, protože jeho reakce a chování vás vždycky překvapí.

Možná si na to časem zvyknete. Jsou to velcí snílci a občas touží po nemožném. Lehké to s nimi opravdu není a občas budete mít i pocit, že vás vůbec neposlouchají.

RYBY

Ryby jsou hodně citlivé, ale není to žádná tragédie. Horší je to, že vám slíbí i nemožné, ale skutek utek. Ryby totiž plavou a hlavou rodiny budete spíše vy.

Oni se přizpůsobí a nechají o sebe pečovat. Někdy až moc, to je pravda. V životě s Rybou budete muset mít jasná pravidla, ale musíte dát partnerovi najevo, že konat musí i druhá strana. Jednou za čas vás mile překvapí, rodinu totiž bere naprosto vážně.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články