Partnerství podle horoskopu: Je váš vztah odsouzen k záhubě? S těmito znameními se raději dohromady nedávejte

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Partneri horoskop
Zdroj: Shutterstock

Vaše osobnostní rysy podle horoskopu mohou hodně napovědět a poskytnout představu o tom, jací jste doopravdy. A také jestli vám váš vztah vyjde, nebo je už dopředu odsouzen k záhubě. Zjistěte, jak jste na tom.

BERAN

Lidé ve znamení Berana jsou plní energie a totéž očekávají i od svého partnera. Milují překvapení, změny a dělají nenadálé plány. To prostě zbožňují.

Také očekávají, že je jejich partner bude rozmazlovat. Pokud ten druhý jejich požadavky nesplňuje, může být hodně těžké udržet je v dlouhodobém vztahu. Začnou se prostě nudit.

BÝK

Býci jsou praktičtí lidé a drží se spíše při zemi. Jejich největším přáním je dlouhodobý vztah, a hledají proto partnera, který jim ho poskytne.

Chtějí stabilitu a jistotu. Oni sami jsou skvělými partnery, na které je spolehnutí.

BLÍŽENCI

Pro Blížence může být hodně náročné dodržet svůj závazek. Mají tendenci všechno poměrně rychle měnit. Dokážou rychle zanalyzovat všechna pro a proti toho druhého.

Jejich chování se proto někdy může z ničeho nic změnit. Jejich partner se proto může cítit trochu nepříjemně a není si jistý, co může od Blížence čekat.

RAK

Raci jsou soucitní a ve vztahu velmi zodpovědní. Nechtějí za žádnou cenu nikoho zranit, tudíž ani svého partnera. Proto se po navázání vztahu vždycky postarají o to, aby byl jejich partner spokojený a oni mu nemohli nijak ublížit.

Láska a soudružnost je pro ně vším, stojí vysoko v jejich žebříčku.

LEV

Toto ohnivé znamení má tendence se hodně rychle rozčílit. Lvi jsou zkrátka trochu ješitní a jsou rádi, když mohou být za své úsilí oceněni a chváleni. Může být těžké dostát jejich očekávání.

Pro Lvy bývá také dost těžké spokojit se jen s jednou osobou. Nevěra je pro ně často důvodem, proč jejich vztahy končí.

PANNA

Panny jsou velmi orientované na práci a dělají všechno proto, aby uspěly. Vztahům proto nevěnují dostatek času, a to i v případě, že je někdo přitahuje.

Jako partneři potřebujete k jednání s Pannou opravdu hodně trpělivosti a času, protože Pannám to občas hodně dlouho trvá.

VÁHY

Váhy touží po dlouhodobém vztahu a jsou pro to ochotny udělat opravdu hodně. Vládne jim Venuše, mají tendenci se rychle zamilovat a mají vrozené pochopení pro udržení vztahů.

Nejsou však moc velcí diplomaté, především pokud jde o zvládání vzletů a pádů ve vztazích. I tady to bude chtít hodně odhodlání a trpělivosti.

ŠTÍR

Štíři jsou velmi dobrosrdeční, a jakmile někomu dají slib, tak ho dodrží. I kdyby je to mělo nějakým způsobem bolet. Jsou také velmi tajemní, což znamená, že dovedou před svým partnerem spoustu věcí skrývat.

Klidně i bolest. U svých protějšků hledají hlavně citovou jistotu a stabilitu.

STŘELEC

Osobnost Střelců je pevná. Neradi se kvůli něčemu nebo někomu mění, dokud sami nechtějí. Jinak jsou pevní jako skála. Milují svobodu a volnost a nesnášejí, když je někdo do něčeho nutí nebo jim přibývají povinnosti.

Může být velmi těžké se v nich vyznat a zvládnout nejen je, ale i vztah. Se Střelci to není vůbec jednoduché.

KOZOROH

Kozorozi jsou milujícími osobami. Do ničeho se nehrnou, jsou dostatečně trpěliví a nechají věci, aby se sami vyvinuly a dozrály. Při výběru partnera jsou nicméně velmi opatrní.

Nechtějí, aby se dostali do vztahu, a pak zjistili, že ztráceli čas s někým, o koho vlastně nestojí. To je jim hodně proti srsti.

VODNÁŘ

Vodnáři jsou velcí introverti a nemají rádi, když se najednou musí někomu otevřít. Ve vztazích rádi postupují pomalu.

Pokud se totiž vztah nevyvine podle jejich představ, je to pro ně pak velmi obtížná situace, ze které se dostávají opravdu hodně dlouho. Proto to s nimi chce trpělivost a dát jim čas a prostor.

RYBY

Ryby jsou poměrně dost nevyrovnané osobnosti. Nikdy proto nemůžete předvídat, co se jim honí hlavou, co si opravdu myslí a jak zvládnout jejich očekávání.

Můžete být hodně překvapení jejich neomaleností nebo náhlou odtažitostí, pokud je něco rozruší. U Ryb nikdy člověk neví, co čekat.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články