Horoskop: S těmito znameními to budete mít opravdu těžké. Mají hned několik manýrů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé jsou jednoduše složití. Vycházet s nimi je těžké, protože mají mnoho manýrů, na které si člověk musí zvyknout. Někdy si možná říkáte, jak je možné, že někdo takový z vašeho okolí si našel partnera. Jednoduše s každým se dá nějak žít, ale ne vždy je to snadné.

Svého kamaráda někdy nemůžete vystát. Ale i když vás mnohými vlastnostmi štve, máte ho rádi a dokážete mu je odpustit, protože má plno těch pozitivních. I tak o něm občas přemýšlíte jako o někom, kdo je opravdu nesnesitelný a říkáte si, jak je to vůbec možné.

Hvězdná konstelace, pod kterou jsme se narodili, řídí v našem životě mnohé. To, že je někdo opravdu nesnesitelný a těžko se s ním vychází, má na svědomí právě horoskop. Podívejte se, která znamení jsou na udržení vztahů a přátelství ta nejsložitější.

Tvrdohlavý Býk

Nikoho nepřekvapí, že je těžké vycházet s Býkem. Kromě Berana je totiž právě on nejtvrdohlavějším znamením zvěrokruhu. Když se mu něco nelíbí, jednoduše si postaví hlavu a už s ním nikdo nehne. A hádat se s ním nemá cenu, je lepší ustoupit. Ale v tom případě je zase problém, že bude vždy po jeho.

Rak jen tak neodpouští

Pokud máte za kamaráda Raka, nejspíš jste šťastní, protože on je plný emocí, dokáže s vámi sdílet vaše problémy, rád vám pomůže v těžké psychické situaci. Ale právě citlivost Raka je problém, kvůli kterému je zároveň těžké s ním vycházet. Pokud se totiž jeho pocitům postavíte do cesty, uděláte si z něho nepřítele.

Rak jen tak neodpouští. Zklamete ho jednou a máte utrum. Omluvy nepomohou, protože pokud jedinkrát raníte Rakovy pocity, jednoduše už vám nebude věřit. Přitom je ale velmi snadné se ho dotknout. Takže i když má Rak potenciálně vysokou šanci, že bude vaším skvělým přítelem, naopak také hrozí velké zklamání.

Přehnaně kritická Panna

Panna vidí ve všem problém. Dělá takzvaně z komára velblouda a obvykle je velmi snadné s ní rozpoutat hádku, protože bude nespokojená s tím, co děláte nebo jak to děláte. A s lidmi, kterým se nelíbí prakticky nic, se opravdu vychází velmi složitě, co myslíte?

Na Váhy opravdu není spoleh

Váhy jsou znamení pod planetou Venuší, která značí krásu a lásku. Jenomže i když možná jsou lidé v tomto znamení krásní, a dokonce i milí a přátelští, není na ně příliš velký spoleh. Zapomenou, kdy se s vámi mají sejít, kdy máte narozeniny, někdy dokonce i kdy mají narozeniny oni sami.

Je jasné, že s nespolehlivými lidmi není snadné vycházet. Většinu času jim budete muset něco připomínat, nebo se utápět v lítosti, že zapomněli na nějaký významný den. Ale bohužel Váhy mají zkrátka děravou hlavu a potřebují přítele, kterého jen tak něco nesloží.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články