Horoskop: Tahle znamení pořád melou pantem. Dejte si na ně pozor, jinak vám vymluví díru do hlavy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé jednoduše melou, melou a melou. I když se vám zdá, že už snad nemohou mít o čem mluvit, protože se několik dní v kuse nezastavili s historkami, které vás absolutně nezajímají, oni nepřestávají vymýšlet nová a nová témata. A většinou je to opravdu otravné.

Je sice trapné, když je mezi lidmi ticho a člověk si s nimi nemá co říct, ale na druhou stranu, pokud někdo mluví, i když mu jasně dáte najevo, že si s ním povídat nechcete, je to možná ještě horší. Bohužel, někteří lidé náznaky nepochopí, nebo jednoduše mlčet nedovedou, i když jim to třeba řeknete narovinu.

Někdy se chcete dostat ke slovu. Jindy zase jenom potřebujete trochu klidu. Ale lidé, kteří se narodili v následujících znameních, vám jednoduše nedají šanci a nepřestanou mlít pantem, dokud neusnou. A někteří možná ani potom.

Lev se má pořád čím chvástat

Lev je arogantní a sebestředné znamení, takže je jasné, že má neustále co vyprávět. A to hlavně o svých hrdinských činech, o tom, jak se mu něco povedlo nebo jak někomu pomohl. Když náhodou dokážete říci v jeho samomluvě jednu větu, považuje to za vaši pozitivní reakci a s myšlenkou, že s vámi rozhovor nestojí, pokračuje v rozmluvě dál.

Lev si ani neuvědomuje, že mluví stále jenom on. Domů přijde s pocitem, že si s vámi skvěle popovídal. Přitom ho nezajímá, že jste se mu chtěli svěřit s rozchodem, nebo naopak s nějakým úspěchem. Hlavní je, že vám povyprávěl o tom, kolik srdíček má jeho fotka na Instagramu.

Otravné Váhy vás zahltí nepodstatnými informacemi

Když sedíte ve vlaku v kupé a přisedne si k vám někdo, kdo hned od první vteřiny začne vyprávět o svém osobním životě, můžete si být téměř jistí, že jde o Váhy. Ačkoli vás neznají a nejspíš už vás nikdy nepotkají, za půl hodiny cesty zjistíte všechno o nich, jejich rodině, nemocích, zájmech i nezájmech.

Rak má tendenci se opakovat

Rak má nejspíš dvě, nebo maximálně tři dobré historky, které říká všem. Občas se tak stane, že je vypráví i těm, kteří už je slyšeli. Problém ale je v tom, že když ho na to upozorníte, stejně vám ji bude za každou cenu chtít dopovědět, protože některé detaily vám určitě ještě neříkal…

Štír se jednoduše potřebuje někomu vybrečet

Štír je znamení, které si se svými emocemi samo neví rady. Pokud se mu stane něco, co ho skolí, musí se o to podělit s přáteli. I na párty, která měla být zábavou, je Štír schopný na sebe upoutat pozornost a vyprávět smutné věci tak dlouho, dokud všem nezkazí náladu.

A pokud se náhodou pokusíte zábavu znovu rozproudit, sám Štír, nebo lidé, kterým ho najednou začalo být líto, na vás budou pohlížet jako na necitlivého člověka. A tak sedíte v koutě, nudíte se a posloucháte, jak váš kamarád Štír brečí nad rozchodem. Přitom dobře víte, že byl s partnerem tři dny a polovinu informací si právě vymyslel, aby se stal zajímavým.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články