Horoskop: V těchto znameních se rodí toxičtí lidé, které raději odstřihněte od života. Jinak vás to bude stát pěkně draho

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé jsou jednoduše otravní. Ať se snažíte jakkoli, jakýkoli zážitek s nimi vás jenom naprosto vyčerpá a domů se pak vracíte nejen s pocitem, že jste si den ani trochu neužili, ale především šíleně unavení. A to především psychicky. Tito energetičtí upíři jsou ale bohužel druhý den zase na nohou a chtějí z vás vycucat víc.

Neustále potřebují vaši pozornost. Chtějí s něčím pomoci, nudí se a vyhledávají společnost. Jenomže vám je už na začátku dne jasné, že společné odpoledne s nimi nebude žádná zábava a navíc bude strašně náročné. A když vám volají už pošesté, nedokážete je odmítnout.

Pak se večer vrátíte úplně ztrhaní a partner se diví, jak vás mohlo posezení v restauraci tak vyčerpat. Zkuste ho příště vzít s sebou, možná pochopí, kolik energie je třeba vložit do poslouchání otravných řečí nebo do společenské hry, která vás ani trochu nebaví. Která znamení jsou na vysávání energie přeborníky?

Lev se rád a často opakuje

Když vás pozve ven Lev, už nejspíš tušíte, jak bude celý zážitek vypadat. Bude vás hodně, protože Lvi mají rádi společnost mnoha lidí. A minimálně jeden z nich nebude znát ty nejznámější historky, které vy už jste slyšeli několikrát. I když mu to ale řeknete, on se nenechá odradit a bude trvat na tom, abyste s ním šli.

Pak společně s pár známými tvářemi předstíráte svůj zájem a posloucháte něco, co už znáte nazpaměť. Někdo nový se sice zasměje tak jako vy kdysi, ale vy sami se domů vrátíte úplně unavení a to, že vás Lev pozval na dva panáky, vám celý ten nudný den nevynahradí.

Býk chce pořád něco dělat

Pokud je vaším nejlepším kamarádem Býk, jen málokdy máte den, kdy si pořádně odpočinete. On totiž zná nazpaměť váš pracovní režim a přesně si pohlídá každý váš volný den. Odpočinek je pro něj posezení s přáteli, takže vaše slova o tom, že chcete den jenom pro sebe, ho nezajímají. Takže i po třech dvanáctihodinových šichtách jednoduše musíte s Býkem na pivo.

Beran vás donutí i k tomu, co opravdu nechcete

Den s Beranem zní jako dobrý nápad. Naplánuje dokonalé odpoledne a vy se možná i těšíte. Podvědomě ale víte, že to nebude nic extra. Dřív nebo později Beran vymyslí nějakou aktivitu, která vás neláká. A bude do ní nutit všechny okolo. Takže je jedno, zda se bojíte nebo nechcete utrácet, jednoduše si tu bobovou dráhu sjet musíte.

Ryby vás domů nepustí, ani když není důvod zůstávat

Snad nejhorší ze všech vysavačů energie jsou Ryby. V ostatních případech se alespoň něco děje. I když jen posloucháte nudné historky nebo děláte něco, co vás nebaví, něco děláte. Ale s Rybami často jenom ležíte na gauči, rýpete si hlínu zpod nehtů, zatímco váš kamarád si čte nebo uklízí.

Když ale řeknete, že už půjdete, odmítne vás pustit. Vaše společnost je pro něho důležitá a nezajímá ho, že doma byste měli co na práci. Večer se pak vracíte naprosto bez energie, protože celodenní nuda vás úplně vyšťavila. A přemýšlíte pak až dlouho do noci o tom, na co se vymluvíte další den. Je totiž jasné, že hned ráno se kamarád Ryba zase ozve.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články