Horoskop: Tahle znamení trapasy jednoduše přitahují. Pozor, ať vás nestrhnou s sebou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdy se za kamaráda stydíte dokonce i vy. Když si chudák vystřihne ve společnosti pěknou ostudu a pak se mu ještě několik dní ostatní smějí, sice se ho snažíte uklidnit, ale zároveň chápete, že tenhle trapas se s ním jednoduše potáhne až do konce života. Stejně jako všechny další, které má za sebou.

Vyjít ven je pro ně vždycky risk. Nepotřebují se zrovna opít, aby řekli něco, čeho budou později litovat. Přitom nejde o to, že by někomu ublížili nebo kohokoli urazili. Ale v očích všech budou nejspíš za hloupé nebo neschopné. Trapas je jejich druhým jménem a nedá se s tím nic dělat.

Někdy zakopnou a spadnou hlavou přímo do bláta. Vtipná přezdívka je pak hned na světě a ještě za rok se na situaci vzpomíná. Jindy se ztrapní tím, že učitelku osloví mami nebo doktorce omylem potykají. To se stává. Ale někomu více než ostatním. Která znamení patří k těm, co přitahují trapasy jako magnet?

Rak občas neví ani základní věci

Nikdo není dokonalý. Ale pokud se dospělého člověka zeptáte, kdy má narozeniny nebo kde má doma odpadkový koš, je poměrně trapné, když vám nedokáže odpovědět. Mnozí lidé se stydí už za to, že hledají své telefonní číslo uložené v mobilu a neznají ho nazpaměť. Pro Raky je ale těžké zapamatovat si datum, kdy se narodili. A když se jich na to někdo zeptá, trapas je na světě.

Panna se ráda předvádí, jenomže…

Panny chtějí být ve všem nejlepší. Ve společnosti se rády předvádí a ukazují lidem, co dovedou. Jakmile je tak na párty možnost vykládat nějaký vtip nebo zazpívat písničku, hned toho využijí. Problém je ale ten, že zároveň se při nervozitě tito lidé rozklepou a zapomenou i vlastní jméno.

Když pak v půlce písničky neznají slova, nejenže si udělají pořádnou ostudu, protože se před všemi vytahovali tím, jak dokonale zazpívají, navíc se rozpláčou a utečou, takže je už potom raději nikdo na párty nezve. A dlouho se jim pak neřekne jinak než uplakánek.

Naivní Váhy

Váhy vlastně trpí jenom proto, že si z nich ostatní dělají legraci. Tihle naivní lidé jsou schopni uvěřit všemu a jednoduše se nechají napálit, takže se jim pak každý směje. Pokud se najdou tři zákeřní lidé, kteří budou Váhu přesvědčovat, že pondělí se píše s ypsilon na konci, naivní jedinec jim to uvěří a v práci si pak vystřihne pořádnou ostudu při psaní týdenního reportu.

Ryby a jejich nešikovnost

Ryby jsou od přírody k trapasům stvořené. Je to jednoduše tím, že jdou po ulici a dokážou zakopnout o svou vlastní nohu. Není pro ně výjimkou mít každý druhý měsíc něco zlomeného a vyprávět, při jaké situaci se jim to stalo. Někdy spadnou z postele a zlomí si obě ruce, jindy přímo na ulici upadnou a odřou si kolena.

I když se snaží ze situace vyjít se smíchem, v hloubi duše je jim samozřejmě trapně. Protože jak jinak se má člověk cítit, když cestou do práce upadne a kolemjdoucí lidé se ho začnou ptát, co se stalo? Je to od nich sice hezké, že se starají, ve skutečnosti tím ale jenom ukazují, že pád přitáhl jejich pozornost a doma se pak nejspíš budou ještě týdny smát tomu, co viděli.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články