Horoskop: Těmto znamením se začátkem týdne vyhněte velkým obloukem. Jinak vás čeká pohroma

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
horoskop sobectvi
Zdroj: Shutterstock

Některá znamení zvěrokruhu, nebo spíše lidé v nich narozených, mají ve hvězdách napsáno, že budou sobečtí. Záleží samozřejmě na nich, jak se budou k ostatním chovat, ale někteří mají takové sklony, a je tedy dobré se jim raději vyhýbat obloukem. Vykročte do nového týdne bez toho, abyste s nimi řešili nějakou pohromu.

Přitom ale takový může být každý z nás. Někteří z nás ale nemají potřebu tuto vlastnost používat. Když se zeptáte sami sebe, zda jste sobečtí, co si odpovíte?

Nahlédněte s námi do horoskopu a zjistěte, jestli patříte mezi ta znamení, která se sobectvím vyznačují nejvíce.

I když jste sobecký, budete mít pocit, že nic špatného neděláte

Sobečtí lidé myslí hlavně na sebe, nikoliv na své okolí. Nepřemýšlejí mnohdy ani nad tím, co potřebuje nebo chce jejich vlastní potomek nebo partner. Prostě dělají jen věci, které jsou vhodné pro ně samotné. Často tak nevidí, že dělají něco špatně, je potřeba si s nimi o jejich chování promluvit.

A pokud ani to nepomůže, bude nejlepší se takovým lidem vyhýbat, aby vám neotravovali život. A jaká znamení zvěrokruhu patří mezi nejsobečtější?

Jedním z nich je Beran. Berani jsou lidé, kteří jsou zatvrzelí a jdou si za svým cílem, ať to stojí, co to stojí. Někdy se jim ale situace vymkne z rukou.

Nevýhodné s nimi bude například nakupování. Pokud oba budete chtít stejnou věc, ale bude to poslední kousek na skladě, věc bude chtít dostat za každou cenu. Vymyslí si spoustu různých důvodů, proč zrovna on by měl danou věc vlastnit. A pokud patříte mezi Berany, musíte si uvědomit, že nejste jediní na světě, a občas prostě povolit.

Býci jsou lidé, kteří se často stanou chamtivými a materialistickými, jsou také velmi citliví. Jestli patříte mezi toto znamení, dejte si pozor na to, co chcete po druhých. Agresivita nikam nepovede, naopak od sebe můžete své nejbližší přátele odehnat. Není třeba si dokazovat svou nadřazenost.

Blíženci si musí uvědomit, že jednají sobecky, Lvi jsou zase velmi lační po pozornosti

Blíženci jsou na jednu stranu vstřícní a všestranní, ale na druhou mohou působit povrchním dojmem. Nebuďte jejich chováním překvapeni a berte je takové, jací jsou. Je jim jedno, jestli jsou na večírku s přáteli nebo s cizím člověkem. Snadno se přizpůsobí nové situaci a jednají tak, aby to vyšlo co nejlépe pro ně samotné.

Pokud patříte mezi sobecké Blížence, uvědomte si, že vás ostatní mají rádi i přesto, jak se chováte. Před přáteli se můžete chovat přirozeně a falešnost nechat doma.

Lev patří mezi znamení, která potřebují spoustu pozornosti. Proto i Lvi patří mezi sobecká znamení. Pokud najde činnost nebo věc, kterou chce vyzkoušet nebo vlastnit, nezná bratra a dostane ji v každém případě.

Člověk, který se narodil ve znamení Panny, je velmi pečlivý. Lehce kritizuje ostatní, pokud se jim něco nepovede, ale samotná Panna své vlastní chyby nerada vidí a nerada je přiznává.

Panny patří mezi sobecké osoby, které kritizují velmi často a užívají si to. Pokud ale řeknete křivé slovo proti nim, obrátí to znovu na druhou stranu. Jestli si uvědomujete, že se takto chováte, nechte své přátele a příbuzné, aby jednali podle sebe.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Raina TomanováSouvisející články