Horoskop: Tihle lidé mají talentu na rozdávání. Nikomu o něm ale neřekli

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kytarista
Zdroj: Shutterstock

Většina lidí si myslí, že je dobře zná. Pak jsou ale překvapeni, když přijdou ke svým přátelům domů a zjistí, že jim na stěně visí kytara nebo mají na stole právě rozdělanou malbu. Mnoho lidí svůj talent z neznámých důvodů skrývá a se světem se o něj nedělí.

Jsou kreativní. Jde jim hraní na hudební nástroj, malování, vynikají v nějakém sportu. Ale nikdy se s tím nikomu nepochlubí, protože se stydí nebo je ani nenapadne, že by o tom měli mluvit. Tihle lidé mají talentu doslova na rozdávání. Ale i tak si ho šetří jen a jen pro sebe.

Podle hvězd jsou některá znamení se svým talentem skromnější, než by si mohla dovolit. Kdyby chtěli, mohli by tito lidé dosáhnout velkých věcí. Oni ale nemají zájem a jen málokdo tak tuší, co se v nich ve skutečnosti skrývá.

Váhy si píší písničky do šuplíku

Váhy jsou znamení citlivé, které rádo o věcech mluví. Jenomže to, co se odehrává v jejich hlavách, se často nedá popsat jednoduše jenom slovy. Je k tomu třeba dodat také hudbu. Proto se jedinci v tomto znamení věnují často psaní vlastní hudby. A to velmi dobré.

Jakmile ale nějakou písničku mají hotovou, stačí jim zazpívat si ji párkrát pro sebe. Nepotřebují se s ní chlubit světu. Emoce ze sebe dostanou a jejich hudební dílo pak skončí zapomenuté na kusu papíru. A to i přesto, že kdyby se s ním pochlubili, možná by se stalo hitem.

Beran se sportovním duchem

Přes den je Beran spíše línější znamení, které miluje sledování filmů, s přáteli si zahraje nějaké ty hry. Ale brzy ráno, nebo naopak navečer, když ho nikdo nesleduje, chodí si Beran zaběhat, překonává vlastní rekordy, o víkendu chodí plavat a ve sportu je opravdu dobrý. Nikdy ho ale nenapadlo proměnit to v příležitost.

Rakova nikdy nedopsaná kniha

Rak je člověk s nadáním pro psaní a kreslení. Sepisuje si příběhy ze života, doplňuje je vlastními obrázky a sní o tom, že jednou vydá knihu. Jenomže i když by z toho, co má doma všechno vytvořeno, dávno mohl vydat dílo, nevěří si a má za to, že jeho talent není dostatečný. A tak tam kniha jenom leží a nikdy nebude vydaná.

Panny umí vařit, ale jsou líné

Panna je znamení pohodlné a líné. Je raději, když si může jenom sednout a počkat, co udělají ostatní. V kuchyni se umí Panny hezky ohánět a dovedou naservírovat pořádnou hostinu, jenomže i když mají talent, nemají zápal pro věc. Jednoduše je vaření nebaví.

Takže raději přesvědčují partnera, že jim vaření stejně nejde, že on vaří lépe a bude jednoduše nejlepší, když už nikdy na pánev nesáhnou. Jenomže tihle lidé obelhávají jen sami sebe, a kdyby na sobě zapracovali, možná by se z nich stali slavní šéfkuchaři.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články