Horoskop: Tihle zapšklí jedinci šíří jen zlost a nenávist. Pozitivní komentář od nich nečekejte

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé mají zlozvyk na všem hledat jenom to špatné. A nikdo vlastně neví proč. V běžném životě jsou to pozitivní jedinci, kteří se dokáží radovat spolu s ostatními. Když ale mají předat někomu nějakou zpětnou vazbu nebo okomentovat kamarádovu fotku na facebooku, vymýšlí jen to negativní.

Lidé narození v těchto znameních jsou zapšklí, přejí všem na první pohled jen to nejhorší, šíří jenom špatné informace a dělá jim dobře, když lidé kolem nich uvažují negativně a jsou ve stresu. Pokud je znáte dobře, možná vidíte i jejich dobrou stránku.

Na první pohled jsou ale vždy tam, kde se řeší nějaké drby, tam, kde se šíří hlavně negativní informace. Kteří jedinci mají tuhle vlastnost a patří k těm, co šíří jenom zlobu a nenávist? Možná je mezi nimi i váš kamarád.

Ryby si vždy najdou něco, co zkritizovat

Ať už přijdete na party v jakémkoli oblečení, Ryby si vždycky najdou něco, co se jim nebude líbit a co vám zkritizují. Navíc se budou snažit na to upoutat pozornost ostatních, takže i kdyby to třeba nikdo neřešil, díky nim budete nechtěným středem pozornosti.

Pokud vám to neřeknou do očí, rozhodně se pak připravte na negativní komentáře pod vašimi fotkami z akce. Ryby se podělí o to, že je celý večer iritoval váš výraz nebo vaše divné tričko. A tím spustí celou řadu negativních komentářů, protože najednou si i ostatní uvědomí, jak vám to vlastně vůbec neslušelo.

Beran si stěžuje na všechny a na všechno

Beran je znamení, kterému se stále něco nelíbí. Když s ním chcete jít ven, má pocit, že ho stále obtěžujete. Když mu nenapíšete, řekne vám, že s ním nikdy ani nezajdete ven. Nejvíc se ale jejich kritika okolního světa projevuje na sociálních sítích.

Tam Berani každý den napíší nějaký ten motivační citát o tom, jak je všechno okolo trápí, nebo přidají sto let starou vzpomínku, která jim ale dodnes leží v hlavě, protože to, co tehdy někdo udělal, bylo jednoduše strašné.

Berani si najdou téma ke kritice i několikrát denně a nebaví je nic jiného, než hledat ve všem okolo sebe jen to špatné.

Raka nezajímá, jak moc se snažíte

Rak si obvykle vyhlédne jednu oběť, u které si zkrátka řekne, že ji zničí. Je úplně jedno, jak moc se bude člověk snažit zavděčit se mu, Rak pokaždé najde něco špatného. Uděláte věci přesně podle jeho představ? Jeho představy se jednoduše změní.

Pokud je Rak váš šéf v práci, máte problém. I kdybyste se přetrhli, pro Raka to nikdy nebude dost. Pokaždé si najde něco, co je špatně. Navíc z vás udělá v kolektivu ukázkový příklad toho, jak se nechovat na pracovišti, takže budete všem jenom pro smích.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články