Horoskop: Tito lidé neobětují pro vztah zhola nic. Radši se na vás vykašlou, než aby na sobě změnili jedinou věc

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Láska je cit, který dokáže lidi měnit. Zamilovaní jedinci se často mění k obrazu své drahé polovičky, aby vztah jen kvetl. Nemusejí však procházet nějakou velkou transformací, ale prostě se druhému přizpůsobí a sami z toho pak jen čerpají výhody. Jenže existují znamení, která tak ochotná nejsou. Někdo není ochoten obětovat vztahu vůbec nic, což logicky vede k jeho záhubě. Od koho dát tedy raději ruce pryč?

Vztahy jsou o kompromisech. Nedostanete se v nich daleko, pokud nebudete schopni je dělat.

Samozřejmě jsou mezi námi i tací, kteří do vztahu už předem vstupují s tím, že toho druhého změní od základu, což je špatně.

Někdy ale nějaké změny či drobné ústupky nejsou na škodu, některá znamení je však neudělají už jen z principu. Tady je jejich seznam.

Býk se nezmění už jen ze své podstaty

Ruku na srdce – dokážete si představit, že byste Býka změnili? S jeho tvrdohlavostí to snad ani není možné.

U lidí narozených v tomto znamení je nejméně pravděpodobné, že se kvůli vám budou měnit. Tito jedinci se nebudou měnit jenom proto, že to chce partner. To je pro ně slabý argument, jenž u jejich povahy rozhodně neobstojí.

Býk je sebevědomý. Ví, kým je a co očekává od partnera. Jakožto stabilní osobnost Býk věří, že se po jeho boku objeví někdo, kdo ho zvládne takového, jaký je.

Štír bere změnu jako podvod

Pro Štíra je ve vztahu nejdůležitější důvěra. Jste pro něj všechno a celý se vám odevzdá. Na důvěře a věrnosti jsou Štíři doslova závislí a nesnášejí lež.

Proto Štíra musíte přijmout takového, jaký je. Když se tak nestane, bude to brát za zradu a věc, s níž do vztahu určitě nevstoupil.

Ke Štírovi musíte být stoprocentně upřímní, protože on se k vám bude chovat stejně. Když se vám něco na něm nelíbí, řekněte to rovnou. Vyčistíte vzduch.

Ale nečekejte, že Štír hned půjde a změní to. Musel by se hodně překonávat.

Lev je na to příliš hrdý

Lev sdílí spoustu negativních znamení s Býkem, takže vás asi nepřekvapí, že i Lev je velmi tvrdohlavá osobnost.

Podobně jako Býk si je také jistý, že se pro partnera měnit nemusí. Býci jsou příliš hrdí na to, aby se sebou něco jako pánové tvorstva udělali.

Už jen myšlenka na změnu kvůli lásce jim je nepříjemná a uráží je. Chcete je měnit? Tamhle jsou dveře, jak jednoduché.

Beran by měnil ostatní

Ani Berani nejsou příliš ochotní se změnit. Ale představují si, jak se kvůli nim změní ostatní. Jako přirození vůdci se opravdu nenechají přesvědčit k tomu, aby udělali kompromis a změnili na sobě jedinou věc.

Naopak na vás by toho měnili tolik, že by vám z toho šla hlava kolem. Vztahu s Beranem musíte opravdu hodně obětovat, otázkou je, zda se vám to vrátí zpátky.

Střelec potřebuje svobodu duše

Střelec si cení svobody více než čehokoliv jiného. Z toho důvodu potřebuje i svobodu duše, což se se změnami chování a osobnosti opravdu nepotkává.

Střelec je extrovertní, nadšené znamení, které ví, že nebude mít problém najít si za vás náhradu, pokud na něj budete vyvíjet tlak.

Zdroj: Yourtango.com, Astrotalk.com

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články