Horoskop: V práci to bude skřípat. Kolegové narození v těchto znameních vám mohou podrazit nohy

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop prace
Zdroj: Shutterstock

Co vás ještě čeká v pracovní rovině? Kdo si pojede na pozitivní vlně, bude se mu dařit a v práci to bude pohádka? A kdo naopak bude koukat po jiném místě a bude se snažit změnit zaměstnání? A na jaké kolegy bystě měli dávat pozor?

BERAN

Smiřte se s tím, že když se vám v práci podaří parádní husarský kousek nebo řeknete skvělý vtip, kolegové reagovat moc nebudou. Budou totiž permanentně ve stresu a na vaše vtípky nemají moc náladu. Dejte si pozor na Panny a Raky, obzvlášť ty můžete namíchnout tak, že vám podrazí nohy.

Zlaté časy nastávají řemeslníkům, obchodníkům na burze a umělcům, kteří teď nevědí, kam dřív skočit.

BÝK

I kdyby vám nadřízení slibovali modré z nebe, neřešte problém, na kterém si oni vylámali zuby. Vy byste si s ním poradili velmi rychle a oni by ve vás viděli nebezpečnou konkurenci a začali by vymýšlet zákeřnosti, jak vás dostat z firmy nebo vás alespoň nějak degradovat. To se týká i kolegů ve znamení Ryb, v jejich okolí buďte obezřetní.

Čas, který byste na tom strávili, věnujte raději vylepšování bydlení.

BLÍŽENCI

V případě, že hledáte práci, nevyhnete se rekvalifikaci. Nový obor vás ale i přesto bude neskutečně bavit a budete si čas v novém zaměstnání užívat.

Do školních lavic ale budou muset zasednout i zaměstnavatelé, protože jim hvězdy slibují nějaké školení. To je ale velmi posune, i když se to na první pohled nezdá.

RAK

Přitahují vás nové věci, ale málo se staráte o tom, zda jste nebo nejste prospěšní druhým lidem. Díky událostem tohoto týdne se rozhodnete, jakým způsobem budete rozšiřovat své vzdělání.

Rozhodně neuděláte chybu, získávat nové dovednosti se vám totiž bude ve vaší práci velice hodit. Pozor ale na některé kolegy, kterým vaše naladění zrovna nebude po chuti.

LEV

V práci i v soukromí každého ze slušnosti vyslechněte, ale poté si dělejte všechno po svém. Kolegyně, která se nedokáže vyrovnat s negativní informacemi, by se mohla během tohoto týdne začít více snažit a naplnit své dny zvýšenou aktivitou. I vám to prospěje, držte s ní krok.

Ctižádost máte velkou, tak budete muset ukázat, že se nebojíte oslovit větší skupinu lidí a přednést před nimi svůj názor.

PANNA

Zamyslete se nad tím, co a jak v práci děláte, a snažte se povinnosti zorganizovat efektivněji. Nároky nadřízených se totiž zdvojnásobí, a když nevymyslíte nějaký zlepšovák, tak se každý den z práce budete vracet až za tmy a neskutečně unavení. Mají na vás spadeno kolegové narození ve znamení Lva nebo Kozoroha, proto si hlídejte záda.

Naštěstí vás víkendové novoluní donutí odpočívat. Dobijete si baterky a uleví se i psychice.

VÁHY

Většinu svých úkolů zvládnete díky dobré diplomacii. Prohrávat budete tam, kde své názory budete prosazovat jedině násilím.

Mějte se na pozoru, abyste se ve svém osobním životě nedělili s někým o své soukromí. Obzvlášť Vodnáři by do vás mohli rýpat.

ŠTÍR

Usměje se na vás štěstí. Naplní se vaše představy o úspěchu v kariéře. Přímo zazáříte ve své profesi. Umělci a kreativní řemeslníci se ve svém oboru konečně prosadí, a je dokonce možné, že se i proslaví. Běžte svému štěstí naproti a buďte odvážní.

STŘELEC

Věnujte se vlastním nedokončeným aktivitám a rozpracovaným projektům. Budete mít přímo vizionářské nápady a díky tomuto novému myšlení vypilujete všechno k dokonalosti. U vědců se dá předpovídat, že budou mít na svém kontě světový objev. Vaše kariéra stoupá.

KOZOROH

Chybí vám nadhled, hlídejte si tedy v práci své reakce. Jestliže je totiž neudržíte pod kontrolou, dejte si večer nějakou zklidňující lázeň, do které přidáte meduňku a lžíci medu.

Vyrovná to vaši hormonální hladinu a budete se cítit jako znovuzrození. Tohle byste měli dělat co nejčastěji.

Hlídejte si i své finance, protože tento týden přeje rozhazování a plýtvání. Omezte i svou kritiku, vaše okolí by nebylo nadšené a mohlo by vám to vrátit.

VODNÁŘ

Nad vaší zkušeností v otázkách, které budete muset tento týden poprvé řešit, zvítězí vaše moudrost a zkušenost.

Možná, že tento týden není nakloněn k tomu, abyste mohli dokončit práci, kterou jste si naplánovali na následujících sedm dní. Nakonec to ale všechno zvládnete a budete v pohodě.

RYBY

Tentokrát se dostane ke slovu spíše rozum a logika, city zůstanou někde v koutě. Nedejte se ve svém nadšení strhnout pro pravdu a nebuďte kritičtí ke svému okolí. Hlavně ne v práci, tam by to určitě neudělalo nic dobrého.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články