Horoskop: V těchto znameních se rodí největší rebelové. Pozor na ně, umí být pěkně zákeřní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé mají zkrátka v povaze bouřit se proti společnosti. Musí jít vždy proti proudu a nedokážou se srovnat s tím, co dělají ostatní. Rebelie je pro někoho přirozená, a ačkoli to mnozí nedokážou pochopit, jiným zkrátka přijde přirozené nepodřizovat se většině. Může na to mít vliv znamení zvěrokruhu, v jakém jste se narodili? Podle všeho ano.

Konstelace hvězd, ve které jste přišli na svět, má na svědomí celou řadu vašich povahových rysů. A pokud je pro vás normální tak trochu rebelovat vesměs proti všemu, možná se najdete v těchto pěti znameních, která jsou podle všeho touto povahou nejvíce známá.

Vodnář jde vždy proti proudu

Ať už vymyslíte jakýkoli plán, počítejte s tím, že Vodnář se vám ho zkrátka pokusí překazit. Tihle lidé totiž mají pocit, že cokoli, co je předem naplánované, nevyjde tak, jak by mělo. Proto hledají cestu, jak na poslední chvíli všechno změnit a jak udělat věci jinak. Takže pokud plánujete víkend s Vodnářem, připravte se na to, že to nebude tak snadné, jak jste si mysleli. On totiž na poslední chvíli změní průběh úplně všeho.

Tvrdohlavý Beran

O Beranech se říká, že jsou tvrdohlaví. A mnoho lidí si myslí, že to je jenom předsudek, který není pravdivý. Ve skutečnosti ale opravdu lidé, kteří se narodili ve znamení Berana, nikdy lehce neustoupí, a navíc s oblibou bojují proti všem nastaveným pravidlům.

Berani se vašim plánům doslova vysmívají. Už předem vědí, že pokud se rozhodnete pro jednu možnost, oni vás přesvědčí k druhé. A pokud náhodou budete mít pocit, že možnost číslo dvě je správná, tak vás donutí udělat jedničku. A to jen proto, že je potěší, když mohou být tím, kdo rozhoduje. I kdyby to nakonec vedlo ke špatným výsledkům.

Býkovi prudké reakce vás uzemní

Býk si hodně věří a předpokládá, že když něco vymyslí jinak než ostatní, je to vždy lepší. Pokud se rozhodnete jednat proti jeho vůli, jeho prudké a naštvané reakce vás nakonec přesvědčí k tomu, abyste jednali podle jeho slov. A to i když jste si jistí, že nemá pravdu. Býk zkrátka potřebuje dokázat, že jeho verze je ta správná. A pokud se ukáže, že není, omluvu od něj rozhodně nečekejte.

Netypický Rak

Podle mnohých astrologů neexistuje nic jako typický Rak. Raci mají vlastnosti hodně odlišné, jednu ale mají vždy společnou. A tou je jejich touha lišit se od ostatních. Raci to ale obvykle dělají pomocí lichotek a milých slov. Pokusí se vás svést na špatnou cestu tím, že si k vám udělají blízko.

Potřebují na svou stranu spojence, protože si uvědomují, že by názor, který je úplně jiný než ostatních, jen těžko obhájili. Pokud ale na to budou ve dvou, nebo možná i ve více lidech, nakonec se jim podaří ukázat světu, že jejich názor by se možná dal považovat za použitelný.

Nezávislé Váhy

Váhy jsou rebelové, kteří nepotřebují vaše schválení k tomu, aby něco podnikli. Ať už dělají cokoli, řídí se prvním pocitem, který mají. A i když je to někdy úplná hloupost, názory jiných je nezajímají a oni jdou tvrdě proti všem. Zastávají zkrátka heslo, že kdo něco chce, musí si to udělat sám a bez pomoci.

Zdroj: allure.com, astrology-zodiac-signs.com, yourtango.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články