Horoskop: V těchto znameních se rodí ty nejzlobivější děti. Tyhle raubíře nezastaví žádný zákaz

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Je jich všude plno. Křičí, vztekají se, rozbíjí drahé vázy a neposlouchají. Pak začnou chodit do školy a nosit špatné známky a poznámky za vyrušování. Tyhle děti mají do andílků daleko, ale i přesto je milujete. Někdy je to s nimi ale opravdu složité, a ani vlastní rodiče si s nimi mnohdy neví rady.

Pokud právě tyhle pocity sdílíte, možná se váš syn či dcera narodili v jednom z těch zlobivějších znamení. Zatímco některé děti jsou poslušné a dobře vychované, jiné ani přes veškerou snahu nepůsobí jako děti ze slušné rodiny. A není to jen proto, že je pár sprostých slov naučil kamarád ve škole.

Některá znamení jsou předurčena k tomu, aby své rodiče v dětství pořádně potrápila. Nicméně to neznamená, že v dospělosti z nich nevyrostou slušní a spořádaní lidé. Které děti jsou podle horoskopu ty nejzlobivější ze všech?

Lev to doma obrátí vzhůru nohama

Stačí si jenom vyjít na zahradu a nechat malého Lva doma chvíli samotného. I když se vrátíte za 5 minut, bude celý dům úplně naruby. Zničené vázy, pokreslená zeď, rozstříhané polštáře na gauči. Malý umělec nebo umělkyně jednoduše musel někde svou kreativní duši uplatnit.

Horší ale je, že do úklidu se jim rozhodně nechce a schválně při něm dělají ještě větší nepořádek, takže nakonec všechno stejně padne na vás. Přitom ale paradoxně mají v dospělosti právě jedinci narození v tomto znamení tendenci k nejuklizenější domácnosti ze všech.

Rak průšvihář

Rak vás nejspíš při příchodu ze školy nepotěší. Už od první třídy sice má skvělé známky, zato ale nosí domů neustále jednu poznámku za druhou. Jednou nalepil spolužačce do vlasů žvýkačku, podruhé byl drzý na učitele, potřetí běhal po chodbě i přes přísný zákaz.

Panna trápí mladší sourozence

Pokud jste rodiče dvou dětí a starší z nich se narodilo ve znamení Panny, pravděpodobně to doma vůbec nemáte lehké. Děti v tomto znamení totiž mají neustále tendenci své mladší sourozence trápit. Ať už jim berou hračky, perou se s nimi, nebo na ně žalují, vždy jsou pak uražení, když jim vynadáte a mladšího se zastanete.

Výjimkou není ani to, že své sourozence Panny nabádají ke špatnostem, lžou jim, straší je a říkají jim nesmysly, které je rozpláčou. Panny jedináčci jsou na druhou stranu ale hodné děti, se kterými nikdy žádné problémy nejsou. Jejich zlobení se projevuje pouze vůči sourozencům.

Kozoroh jde vždy proti proudu

Je jedno, co řeknete, Kozoroh udělá vždy přesný opak. Má jednoduše pocit, že musí svým rodičům vzdorovat, takže pokud smí být na počítači dopoledne, bude na něm odpoledne, pokud ho má dopoledne zakázaný, dá si záležet, aby vstal už v sedm a zapnul ho dřív, než se vzbudíte. Bojovat s takovým tvrdohlavcem zkrátka není snadné.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články