Horoskop: Vaším pohoštěním rozhodně nepohrdnou. Budete litovat, že jste kdy tyto jedlíky pozvali domů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Určitě jste se už někdy připravovali s pořádným pohoštěním, navařili jste několikachodové jídlo, napekli bábovku a připravili chlebíčky. A to všechno jenom proto, aby pak hosté řekli, že si nic nedají, protože drží dietu. Mnoho lidí má ale přesně opačný problém.

Určitě nesnášíte, když někdo přijde, zobne si trochu chipsů a zbytek pohoštění vám nechá na stole. Jenomže zažili jste už někdy, že by si někdo dal bez řečí všechno, co mu nabídnete, požádal o přidání a za dva dny u vás byl s hladovým žaludkem znovu?

Ano, někteří lidé takoví jsou. Jednoduše vědí, kde se dobře najedí, a někdy se dokonce zdá, že k vám chodí jenom kvůli jídlu. Která znamení v tomto ohledu dominují a koho po čase přestanete na návštěvy raději zvát, protože by vás to stálo majlant?

Váhy kvůli jídlu ani nepromluví

Pokud pozvete na návštěvu své sousedy a jeden z nich s vámi komunikuje a druhý jenom s plnou pusou přikyvuje, můžete si být jistí, že jedlík se narodil ve znamení Vah. Vlastně jste původně pozvali jenom souseda, ale sousedka dorazila s ním.

Nejspíš proto, že ačkoli si s vámi vlastně nemá co říct, tušila, že zase připravíte skvělé pohoštění v podobě chlebíčků a sušenek. Občas sice řekne jednu dvě věty, aby nevypadala nezdvořile, ale talíře po ní zůstanou prázdné a nestydí se dojídat ani po svém partnerovi.

Rak šetří za oběd

Rak chodí nejraději na návštěvy nepozvaný a v době oběda. A když se vás už ve dveřích zeptá, co vaříte, těžko mu můžete říci, že vlastně nic, když je to cítit až na chodbu. Tak potom bez ostychu prohlásí, že si s vámi oběd rád dá. A to se stane klidně třikrát do týdne.

Lev se nestydí zeptat

Pokud Lev přijde k vám domů, po občerstvení se jenom zapráší. Když ho pozvete na oběd, zeptá se vás s klidem, zda si nemůže přidat. A pokud jste schovávali porci svému manželovi, který ještě nedorazil z práce, on ji tak jako tak v pekáči objeví a řekne si o ni.

A když náhodou už na stole nic není, Lev jednoduše nemá problém si postěžovat, že by si dal něco dobrého. Řekne si o sladké, ale slané neodmítne. Jednoduše vás vyjí do posledního drobečku, takže pokud zrovna doma máte jenom suchý chleba, po jeho návštěvě už nebudete mít ani ten.

Ryby snědí i to, co vám přinesly

Ryby nikdy nepřijdou s prázdnýma rukama. Ale vždy, když se dojí občerstvení, které hostitel připravil, zeptají se, zda by nechtěl naservírovat i jejich dary. A je jedno, zda jde o sušenky, nebo o nějaké dobré víno. Ve výsledku si na něm pochutnají daleko více než vy.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články