Horoskop: Pokud nechcete něco chytnout, vyhněte se těmto znamením. Jsou to prakticky chodící pohlavní nemoci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Horoskop
Zdroj: Shutterstock

Milování není jenom součástí vážnějších vztahů. V dnešní době hledá celá řada lidí vztah na jednu noc, nebo jednoduše uletí s někým ze svých blízkých. Zvláště v takových případech je pak třeba myslet na ochranu, protože rozhodně nechcete otěhotnět s někým, s kým jste se už nikdy nechtěli vidět. Anebo od něho nechcete něco chytit.

Některé pohlavní nemoci se sice dají rychle přeléčit, i tak je to ale velmi nepříjemná záležitost. Navíc pokud ji nepodchytíte brzy, může se stát, že ji budete také nevědomky šířit dál. A tak je nutné dbát na ochranu, nebo se zkrátka držet svého stálého partnera.

Ani v tomto případě si ale nikdy nemůžete být na 100 % jisti, že nic nechytíte. A sedět potom u doktora a vysvětlovat, jak jste k problému tam dole přišli, není vůbec nic příjemného. Některá znamení jsou podle horoskopu k přenášení pohlavních chorob náchylnější. Která to jsou?

U Berana pozor na herpes

Začíná to svěděním a pálením v intimních oblastech, za pár hodin se objevují první puchýřky a po nějakém čase jsou to vřídky, které je potřeba řešit. Herpes je vysoce infekční a právě při styku s Beranem je největší pravděpodobnost, že se jím nakazíte.

Horoskop říká, že Beran má stejně jako tato nepříjemná nemoc planoucí a horkokrevnou povahu. I když je inkubační doba někdy krátká, Beran třeba ještě ani neví, že se nakazil a už přenáší problémy na další. A to právě proto, že nemá problém vystřídat několik žen i během pár hodin.

Rak s návštěvou lékaře otálí

Raci někdy mívají problémy, se kterými by si normální člověk zašel k lékaři. Jenomže oni se stydí přiznat, že se tam dole zapotili, mají nepříjemné svědivé pupínky a neví, co s tím. Pokusí se proto přeléčit problém sami doma. Jenže při použití nevhodné mastičky pak končí na pohotovosti se strašnými bolestmi.

A pokud se jim podaří se problému částečně zbavit, jsou neopatrní a milování s partnerem se nebrání. Nakonec to pak dopadá tak, že končí u lékaře oba z dvojice, a Rak má pak doma spoustu vysvětlování o tom, jak se přenosnou pohlavní nemocí nakazil.

Nezahrávejte si se Lvy

Lev je sebevědomý, silný a charismatický. To, co si zamane, obvykle také dostane. Jenomže ho také všechno rychle omrzí. S tím souvisí i časté střídání partnerů či partnerek. V jednom měsíci je Lev schopen přislíbit hned několika lidem vztah, který se ale velmi rychle rozpadne.

Promiskuita tohoto znamení ale přináší velká rizika, především pak nákazu HIV. Lev mnohdy nakazí mnoho dalších, protože nemá ani tušení, že nemocí trpí. A když se potom na problém přijde, kromě vlastních černých myšlenek musí řešit ještě to, komu všemu by měl dát vědět, aby se také nechal testovat.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články