Horoskop: Víme, jakým znamením to bude o víkendu skřípat. Možná mezi ně patříte i vy

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Pracovní týden je za námi a před námi je vymodlený víkend. Co čeká jednotlivá znamení? Kdo se dočká lásky, a kdo se naopak s partnerem pohádá? Kdo si o volných dnech odpočine a na práci zapomene, a kdo se naopak bude práci věnovat i o víkendu? Dozvíte se právě teď.

BERAN

I o víkendu se budete věnovat práci, ale nedělejte nic nad rámec svých pravomocí. Z dobrého skutku by se za pár týdnů stala povinnost, ale za práci navíc byste nedostali ani korunu.

Zřejmě by vám nikdo ani nepoděkoval a všichni by to brali jako samozřejmost. Jestliže sháníte nějakou nemovitost, o víkendu na to bude ideální příležitost. Objevíte něco, co přesně odpovídá vašim představám i finančním možnostem.

BÝK

Pokud jste narozeni během dne, vyhněte se hazardním hrám nebo riskování v jakékoliv formě. Přišli byste o peníze nebo si utrhli pořádnou ostudu.

Jestliže máte tajný milenecký vztah, je možné, že vám váš partner na nevěru přijde. Na druhou stranu se vám konečně uleví a vyřeší se mnoho problémů. Pokud jste rozhádáni s otcem nebo tchánem, usmíříte se.

BLÍŽENCI

Napětí v rodině bude přechodná záležitost, a pokud se situace v rodině vyhrotí, nebalte si hned kufry. Tím byste jen přilili olej do ohně, a pár dní byste dokonce nemuseli mít ani kde bydlet.

Všechno se zklidní na konci víkendu. Začnete k sobě být tolerantní, ohleduplní a milí. Konečně také doženete spánkový deficit, který se vám nahromadil během předchozích týdnů.

RAK

Se sousedy ani s příbuznými to nebude jednoduché. Zcela banální problém nafouknou a budou vyvolávat zbytečné spory. V zájmu vlastního duševního zdraví se jim vyhýbejte obloukem, protože byste to v klidu nezvládli.

Raději si užívejte společnost přátel a zažijete legraci jako už dlouho ne. Zamiřte na koncert nebo do divadla.

LEV

Hvězdy vám naznačují zisk prostřednictvím někoho jiného. Nakoukněte do aukcí nebo dražeb. S velkou pravděpodobností se bude jednat o umělecké dílo nebo cenný předmět, který prodá zadlužený majitel hluboko pod cenou.

V práci se dočkáte na konci týdne povýšení, které vám šéf slíbil už před nějakou dobou.

PANNA

Když se naštvete, lidi kolem začnou zuřit, ale když budete v dobrém rozmaru, všechno okolo vás je v pohodě a v klidu. Myslete na to a mějte negativní emoce pod kontrolou.

Tento týden jste museli odložit nějakou cestu, ale o víkendu konečně začnete balit kufry. Pozitivní přístup nastane i v případě nějakého studia či vzdělávání.

VÁHY

V práci nikam nespěchejte, dodržujte přestávky a neodbývejte se v jídle. Mohli byste se vyšťavit a skončit v nemocnici. Naštěstí o víkendu se váš organismus dá znovu dohromady, takže se z kolapsu zmátoříte.

Pokud jste žádali o peníze z cizích zdrojů, obdržíte kladnou odpověď a budete se radovat.

ŠTÍR

Volný čas se snažte trávit s rodinou a místo společenské akce raději vyrazte třeba na grilování nebo ven na procházku. Co nezorganizujete sami, to nebude platit.

Dokonce i na návštěvě budete dostávat najevo, že vás neberou. Do vašeho partnerství se vloudila nedůvěra, o víkendu ale budete cítit opět pevnou půdu pod nohama.

STŘELEC

O víkendu vám dá vaše tělo najevo, co mu vadí, škodí, a na co je dokonce alergické. Proto nepodceňujte drobnou nevolnost nebo vyrážku. V duchu si projděte, co jste v poslední době jedli a pili a určitě najdete příčinu vašich zdravotních obtíží.

KOZOROH

Máte zlomené srdce? Právě o víkendu byste si ho mohli vyléčit a nejdete novou lásku. Prostě se zamilujete. Ostatní, tedy ti, kteří jsou už šťastně zadaní, prožijí volno velmi romanticky, a hvězdy dokonce naznačují, že byste mohli zadělávat na potomkovi. Nebo se naskytne možnost, jak váš vztah posunout nějak jinak.

VODNÁŘ

Pokud podnikáte, své spolupracovníky budete muset hlídat a krotit. Jinak vás jejich riskování připraví o firemní peníze.

Vám ostatním prospěje, když nějaké investice odložíte, protože brzy objevíte ještě lukrativnější peníze. Právem na sebe budete hrdí, protože se dokážete poprat s negativní minulostí vaší rodiny. Konečně se usmíříte s nějakou ženou z vaší rodiny.

RYBY

Pokud vám někdo podsouvá fakt, že jste podpantlofáci, doporučte mu, ať se o vás nestará, a pusťte to z hlavy. Jinak hrozí, že začnete řešit neexistující problém, což by mohlo vygradovat v partnerskou krizi.

Víkend ale strávíte pracovně, možná budete muset dokončit něco zapomenutého, ale sousedé budou tak hluční, že raději odjedete pracovat do zaměstnání.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články