Horoskop: Všímají si i toho, co za to opravdu nestojí. Ti největší hnidopichové se rodí v těchto znameních

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé kritizují snad úplně všechno. Nelíbí se jim váš účes, oblečení nebo jakým životním stylem žijete. Jenomže pak je tu ještě horší kategorie. Osoby, které hledají i ty úplně nejmenší detaily, na něž by mohly poukázat. Říká se jim hnidopichové.

Je úplně jedno, jak moc se snažíte. Někdo si jednoduše vždycky najde nějakou věc, na kterou upozornit.

Problém je v tom, že jakmile se o ní jednou promluví, už se nedá přehlédnout. A to i přesto, že původně by si jí nikdo ani nevšiml.

Tihle lidé mají tendenci stále do někoho rýpat a hledat cokoli, čím by ho nějak ponížili.

Ani ty nejmenší detaily jim neuniknou a nejsou příliš oblíbenými ve společnosti. Každý totiž ví, že jejich oblíbenou zábavou je kritika. O kterých znameních je řeč?

Vždy dokonalý Lev

„Teda, ty máš rozcuchané obočí. To já bych nikdy takhle do společnosti nešel.“ To je jen jeden z příkladů absurdní kritiky, kterou Lev dokáže prezentovat. A vy budete mít od toho dne přezdívku Rozcuchané obočí, i když nikdy nikdo nic takového, jako je rozcuchané obočí, vlastně neviděl.

Nejhorší je, že Lev vás donutí se na chyby, které vám vytkne, soustředit. Takže až příště půjdete do společnosti, možná si obočí opravdu budete kartáčkem česat a upravovat. Ale nebojte, on si zase najde něco dalšího, co zkritizovat.

Váhy se odmítají nudit

Váhy příliš nemusí velkou společnost lidí. Obvykle sedí někde v rohu a nudí se, zatímco se ostatní baví.

A proto mají tendenci se soustředit na ostatní a hledat na nich chyby. Když se pak náhodou zapojí do tématu, mají zmapované i ty nejmenší detaily a na každém najdou něco ke kritice.

Štírům se od přírody nelíbí skoro nic

Štíři se jednoduše narodili s tím, že každý má nějakou nedokonalost, které je třeba si všímat.

Čím lepší přítel pro ně někdo je, tím více budou hledat něco, co zkritizovat. Protože jednoduše nikdo nemůže být tak dokonalý. Takže mají pak přirozeně tendenci poukazovat i na maličkosti.

Všimnou si jakékoli drobnosti, jenom aby dokázali sami sobě, že nikdo není bezchybný. Bohužel mají Štíři problém i sami se sebou.

Maličkostí, které nikdo skoro neřeší, vidí stovky i na sobě a jsou věčně nespokojeni s tím, jak vypadají nebo jak se chovají.

Kozoroh si léčí své ego

Kozoroh normálně lidi především chválí a dává jim komplimenty. Ale pokud ho někdo zkritizuje nebo se mu zdá, že je v nějaké společnosti nedoceněný, začne si léčit své ego tím, že hledá chyby na ostatních.

A obvykle jich najde celou řadu, ovšem jenom tak drobných, že je o nich skoro až škoda mluvit.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články