Horoskop: Některých lidí se jen tak nezbavíte. Největší vtěrky se rodí v těchto znameních

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdy je těžké vytáhnout kamarády ven, protože jsou příliš líní nebo se jim jednoduše nechce trávit zrovna s někým čas. Ale přesný opak takových jedinců je možná ještě horší. Každý známe někoho, koho zrovna dvakrát nemusíme, ale on se přesto stále snaží vetřít do našeho života.

Kamkoli se hnete, stojí vám za zády. Cokoli řeknete, musí hned komentovat, podlézat vám a snažit se za každou cenu získat vaši přízeň. Někteří lidé jsou k vám zkrátka přitahování jako k magnetu a ať děláte cokoli, nezbavíte se jich.

Co říkají hvězdy o těch největších vtěrkách? Pod jakými hvězdami se narodili ti, kteří zkrátka musí usilovat o přízeň někoho, kdo o ni nestojí? Víme, kdo se vás bude držet jako klíště a nedá bez vás ani ránu. Snaha zbavit se takového člověka je bohužel prakticky zbytečná.

Rak nevydrží dlouho sám

Rak je člověk, který sice na jednu stranu nemá příliš rád komunikaci s lidmi, ale na druhou stranu nevydrží dlouho sám. Za každou cenu musí být s někým alespoň v jedné místnosti. Nejhorší na tom ale je, že nestojí o komunikaci. Chce jenom být ve vaší přítomnosti.

Takže vy si nemůžete dopřát soukromí, ale zároveň ani nemůžete společně hrát hry, poslouchat hudbu ani nic podobného, protože Rak chce jenom být s vámi. A když odejdete do jiné místnosti, Rak se zvedne a poběží s vámi. Na otázku „proč?“ vám odpoví, že nechce být sám.

Váhy se snadno upnou na jednu osobu

Váhy nemají mnoho přátel. Mají jenom jednoho nebo dva. A ještě je to přátelství pouze z jejich strany.

Považují vás za osobu, se kterou musí trávit čas, všechno jí říkat, sdílet s ní každé tajemství. A i když je třeba odmítnete, za chvíli zkouší svou vtíravost znovu a znovu.

Blíženců se nezbavíte

Blíženci to mají v názvu. Chtějí vám být stále blízko. Nejhorší to je v případě, že máte mladšího sourozence, který je Blížencem.

Neustále vás bude pronásledovat a nikam nemůžete vyrazit s přáteli, pokud ho nevezmete s sebou. Navíc v každé partě lidí bude někdo, kdo tam tak úplně nepatří. A ve většině případů právě Blíženec.

Panna má příliš mnoho zážitků na sdílení

Panna může být celý den doma sama, přesto se jí ale přihodí milion věcí. Člověk narozený v takovém znamení má jednoduše pořád o čem mluvit.

Jenomže potřebuje někoho, kdo bude její řeči poslouchat. Málokoho ale baví vnímat nudné historky, které považují Panny za zábavné.

Ve výsledku se tak tito lidé neustále jenom někomu vtírají, protože nemohou najít nikoho, koho by skutečně zajímalo, co se jim děje.

A nebo žijí s několika kočkami a psem, kteří si jejich myšlenky poslechnou. Jelikož ale tihle společníci otálí s jakoukoli odezvou, nakonec se Panna stejně uchýlí k hledání nějakých těch lidských obětí.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články