Horoskop: Vyvracíme mýty o vašem znamení. Budete koukat, jací jste doopravdy

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop par
Zdroj: Shutterstock

Berani jsou tvrdohlaví, Blíženci přelétaví a Váhy nerozhodné. O každém znamení se nějak mluví a každý si myslí, že se tak musí chovat každý zrozenec. To ale není pravda, některé věci mohou být čistě náhodné. Co se o jednotlivých znamení říká a jaká doopravdy jsou? To vám prozradí náš přehled, který jsme pro vás sestavili.

BERAN

O Beranech se často říká, že jsou sobečtí a tvrdohlaví, ale realita je úplně jiná. Při cestě za svými plány jen nemají tolik času, aby se zamysleli nad možnými důsledky a nad tím, jak na to bude reagovat jejich okolí.

Tvrdohlavost je u nich spíše velké odhodlání, aby si splnili všechno, po čem touží a co si zamanuli, případně co se od nich očekává. A to často není vůbec jednoduchá cesta.

BÝK

Býci se narodili s karmickým zadáním svých předků, kteří byli často zemědělci, pracovali kolem půdy nebo vlastnili statek či hospodářství.

I tím je dáno, proč mají tak silný vztah k půdě a k zemi celkově. Zajímají se o ekologii, přírodu, zemědělství a vše, co je se zemí spjato.

S tím souvisí i fakt, že Býci si potrpí hodně na rodinné zázemí a milují velké oslavy či setkání s těmi nejbližšími.

BLÍŽENCI

Dva v jednom. To se přesně říká o Blížencích, což určitě rádo potvrdí i jejich okolí. Jednou je Blíženec veselý, za chvilku hned smutný. Jednou chápe úplně všechno a všechny okolo sebe, podruhé vůbec nic.

Ani oni sami nevědí, jak s těmito pocity zacházet a jak s nimi bojovat. Blíženci jsou zkrátka rozdvojené osobnosti, se kterými se určitě nikdo nudit nebude.

RAK

Člověk, který se narodil ve znamení Raka, je celý život velmi emočně založený. Raci potřebují cítit lásku, protože i oni sami jsou plní lásky, něhy, oddanosti a romantiky.

Proto většinou hodně špatně snáší samotu a potřebují mít vedle sebe někoho na blízku. Obklopují se rodinou i kamarády a jdou skoro ze vztahu do vztahu. Láska je pro ně alfou a omegou jejich životů.

LEV

Vládcem tohoto silného znamení je Slunce, které je středobodem sluneční soustavy. Stejně tak i Lvi potřebují zářit, oslňovat a být vždycky středem pozornosti v každé situaci a v každé společnosti.

Narodili se zkrátka proto, aby vyčnívali, vynikali a vystupovali z řady. Milují to a nemohou bez toho žít, komplimenty jsou pro ně život.

PANNA

Panny se často objevují v povoláních, ve kterých mohou pomáhat lidem. Často pracují ve zdravotnictví nebo v pečovatelství. Zdravotním stavem se zabývají totiž nejen profesně, ale i na osobní úrovni.

Zajímají se i o bylinky či alternativní léčbu, která je jim velmi blízká. Touží zkrátka lidem pomáhat, proto jsou to i tak skvělí posluchači.

VÁHY

Tomuto znamení je hodně blízká planeta Venuše, proto si Váhy hodně potrpí na módu. Velmi řeší oblečení, ale i své domovy. Chtějí, aby k sobě všechno ladilo a vypadalo zkrátka perfektně a upraveně.

Vynikají svým neskutečným citem pro barvy, které dovedou sladit opravdu skvěle. Pokud budete chtít někdy pomoct s výběrem čehokoliv, nemusíte se bát požádat Váhy o pomoc.

ŠTÍR

Štíři jsou lidé, kteří mají velmi silnou intuici a vnitřní sílu. Snad proto bývá jejich život protkán četnými problémy a nečekanými nástrahami, aby se ukázalo, zda tohle všechno dokážou zvládnout.

Většina Štírů to nemá v životě vůbec jednoduché a neustále se musí potýkat s nějakými problémy a něco řešit. Další charakteristikou je to, že jsou velmi ekonomicky silní.

STŘELEC

Střelci jsou velmi akční znamení zvěrokruhu, a to po celý svůj život. Narodili se do silných energií, které je neustále nutí k tomu, aby byli v pohybu.

Střelci nadevše milují děti a jejich společnost. Oni sami jsou tak trochu děti. Jsou to veselí a vtipní společníci, kteří bývají oblíbení, kdekoliv se objeví. Svou pozitivní energií dokážou nadchnout své široké okolí.

KOZOROH

Kozorozi musejí zvládnout nejednu překážku. Vládne jim totiž planeta Saturn, která jako by se podepisovala na jejich životech v tom, že to nebudou mít vůbec jednoduché.

Už od dětství mají Kozorozi větší pocit zodpovědnosti než jiní. A to nejen za sebe, ale i za ostatní. Někdy to může být trochu otravné, ale je dobré myslet na to, že oni to s vámi vždycky myslí dobře.

VODNÁŘ

Vodnáři se narodili pod nadvládou silného Uranu. Ten by mohl vypovídat o jejich nepředvídatelné povaze.

Ve své rodové linii mají předky, kteří byli nuceni opustit své domovy a začít se učit žít úplně někde jinde.

Proto se u Vodnářů dějí často velké životní zvraty. Nečekaně se stěhují a přemisťují se z místa na místo nebo mění práci.

RYBY

Člověk narozený do hvězdného, ale také trochu zasněného znamení Ryb si vždycky musí hlídat svoji psychickou stránku.

Jsou to totiž velmi citliví a intuitivní lidé, někdo by o nich dokonce řekl, že jsou přecitlivělí. Oni jsou ale jen naladěni na tajemno a ezoterično. Velmi dobře rozumí lidské duši a lidské psychice.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články