Muži podle horoskopu: Tohle o vašem partnerovi říkají hvězdy. Víme také, s kým to nebudete mít jednoduché

od Šárka Blahoňovská
5 minuty čtení
horoskop muz
Zdroj: Shutterstock

Kdo je pro vás ten pravý? Kdo chytne vaše srdce a už ho nepustí? To je ve hvězdách, ale zvěrokruh vám může hodně napovědět. Kdo má tedy vlastnosti, které od toho ideálního partnera očekáváte, a kdo je vášnivý milenec? Jeho znamení vám prozradí, jaký typ muže hledáte, pokud chcete, aby vám vztah vydržel. Přečtěte si horoskop, který jsme pro vás sestavili.

BERAN

Je pravým rytířem z pohádky. V reálném životě ale princové neexistují, vyskytují se jen v našich snech o perfektních mužích, kteří pro vás snesou modré z nebe. Ale muži Berani se princům trochu přibližují. Jsou spontánní, rozhodnutí, odvážní, duchapřítomní.

Občas jdou trochu hlavou proti zdi, protože jsou to bouřliváci, kteří pro svou princeznu udělají první poslední. Zkuste být jeho vyvolenou, odmění se vám pohádkovým životem.

BÝK

Jestliže sníte o stabilním, rozvážném, praktickém a rodinném partnerovi, muži, který vám nosí domů každý den květiny a zamilovaně na vás hledí svýma očima, zřejmě sníte o partnerovi, který se narodil ve znamení Býka.

Je to stálý, věrný a trpělivý muž, který je u vás, když ho potřebujete. Nemá na spěch, stojí nohama na zemi. Musíte se ale občas smířit s tím, že jeho touha po klidu ho občas zavede na gauč a romantika se někdy smrskne na talíř plný dobrot. Když to v něm opravdu vře, tak vybouchne, ale to se stává opravdu jen výjimečně.

I tak to není vůbec špatný partner, protože život s Býkem rovná se upřímné srdce a také jistota a bezpečí pro vás a vaše děti. A to je štěstí.

BLÍŽENCI

Toužíte po muži jiskřivé inteligence, perlivého humoru, věčné zvídavosti a neposednosti? Pak je jasné, že toužíte po někom, kdo se narodil ve znamení Blíženců.

Život s ním bude trochu jako popíjení živé vody. Je přizpůsobivý, rychle chápající, pohyblivý, výmluvný, vtipný a pohodový. Takový všudybyl, rychlý, taktický a obratný, který prakticky neustále mění směr. R

učíme vám, že s ním se nudit nebudete a neustále vás bude něčím překvapovat. Miluje lidi, společnost, rád se baví a bavit bude i vás. Pokud ale chcete muže, který vám nabídne bezpečí a jistotu, obraťte se čelem zády a alou pryč. Takový Blíženec nikdy nebude.

RAK

Potkala jste ostýchavého, elegantního muže jemných způsobů a pohledu plaché laně? Zřejmě jste narazila na muže narozeného ve znamení Raka.

Tito muži jsou plní citů, fantazie, chápaví a ochotní vám vždy pomoci. Jsou to muži stvoření pro lásku, ale jejich vrozená opatrnost jim velí postupovat v milostných záležitostech velmi pomalu.

Typickému Rakovi trvá velmi dlouho, než se zamiluje. Ale vždy míří spolehlivě k cíli. Sice váhavě, nepřímo a s oklikami, ale dojde tam. A když se to pak stane, je to zkrátka ten pravý. Nic na světě ho nedokáže odradit – dokonce ani jeho matka.

LEV

Pokud hledáte oslnivého partnera, kolem kterého se točí celý svět a který vás bude bavit celý život, hledejte Lva. Je to dobrosrdečný, vůdčí, šlechetný, srdnatý a tvůrčí typ. Velkorysý partner, který si vás bude vážit.

Bude optimistickým, radostným a vášnivě milujícím partnerem, ale i skvělým otcem vašich dětí. Málokteré znamení má k dětem a jejich světu tak blízko jako Lev, možná i proto, že je tak trochu ještě dítětem.

Možná se o tom tolik nemluví, ale Lvi umí s dětmi přirozeně zacházet, což je jedna z jejich nejlepších vlastností, které do společného života můžou nabídnout. Lev je králem zvířat, rád vládne, ovšem jenom tomu a těm, kteří ho baví a kterým může dělat radost. A to děti obvykle jsou.

PANNA

Pragmatik, schopný a zdatný. Pilný se smyslem pro realitu, vždy přesný, věcný, rozumný, střídmý, zručný. Vždycky dodržuje dohody a chce být užitečný.

Možná se vám muž ve znamení Panny bude zdát na první pohled málo atraktivní, oslnivý a výjimečný, ale nenechte se zmást, je stejně zajímavý jako ostatní, jen je trochu jiný.

Nejspíš s ním nezažijete velké námluvy, dramatické výstupy nebo divoké milostné scény. Jeho projevy lásky jsou tišší, plašší a jemnější, ale to neznamená, že by vás upřímně nemiloval.

Nikdo pro vás neudělá tolik jako muž ve znamení Panny, splní vám každé vaše přání. Takový muž rozhodně stojí za povšimnutí, navíc je až nebezpečně hezký.

VÁHY

Hledáte-li elegantního partnera se smyslem pro krásu, zdvořilost, slušnost a spravedlnost, hledáte zřejmě muže ve znamení Vah. Navíc s ním lze prožít život plný intelektuálních výzev, nevšedních nápadů a humorných situacích.

Tento muž je kombinací krásy, bystré mysli a smyslu pro spravedlnost. Není to sice nejstabilnější a nejvěrnější člověk na planetě, ale je zručný a praktický. Navíc má vkus, je šarmantní, vstřícný a ohleduplný.

Jeho názorem je, že moudřejší ustoupí. Je i skvělý vypravěč a posluchač, který na vás bude za každou cenu příjemný, protože nesnáší hádky.

ŠTÍR

Muž, který má své charisma a obestírá ho jakési tajemství. Muž, pro kterého není nic nemožné, který dokáže jako oběť pro lásku obětovat to nejcennější – tedy sebe i svůj život.

Je vášnivý, důkladný, ochotný riskovat, psychicky silný, charismatický a neohrožený. Ani v krizi se nevzdá a drží se hesla „Ať to stojí, co to stojí“ nebo „Všechno, nebo nic“. Zdobí ho ušlechtilost a schopnost pomáhat druhým.

Dokáže být ale i krutým mstitelem, který nezapomíná na odplatu. Je to muž obrovské vnitřní síly, skvělého organizačního talentu a vysoké schopnosti milovat.

Vy se ale musíte rozhodnout, zda zvládnete jeho životní tempo a zda mu budete v jeho nárocích stačit. Průměr on totiž nebere.

STŘELEC

Hledáte věčného optimistu, upřímného člověka se srdcem na dlani a muže se smyslem pro dobrodružství a neustálé poznávání?

Pak hledejte mezi Střelci, protože najdete partnera plného ideálů, partnera se zajímavou životní filozofií a pevným názorem, který mu nikdo nevyvrátí, a to ani vy.

Je to tolerantní muž, s rozhledem a touhou poznávat všechno, upřímný, nadšený a přesvědčivý. Bude vám pomáhat slovy i činy.

Je to dítě štěstěny, vždy ho z nějaké bryndy vytáhne šťastná náhoda, okolnost nebo bohatý tatínek. Nikdo neví, jak to dělá, ale zřejmě je to jeho životní náturou a vírou v dobro, která ho nikdy neopouští. Když si ho zvolíte za partnera, neopustí štěstí či víra ani vás.

KOZOROH

Chcete solidního partnera, který to chce v životě někam dotáhnout? Vzorného otce svých dětí, který vás nikdy nenechá na holičkách? Zkuste to u mužů, kteří se narodili ve znamení Kozoroha.

Věrnost, spolehlivost, ukázněnost, ctižádostivost, silná vůle, vytrvalost a zodpovědnost, to je zkrátka Kozoroh. Drží se pravidel a ani nezná moc slova jako zábava, improvizace, romantika či společnost.

Ale není růže bez trnů. Když se naučíte s takovým mužem správně zacházet, nabídne vám pod ledovou krustou dobré srdce plné citů.

Když jeho srdce roztaje, zjistíte, že je to zábavný společník a roztomilý romantik. Jenom mu musíte dát čas. Ostatně Kozorozi zrají jako víno – čím starší, tím lepší.

VODNÁŘ

Toužíte po přátelském, společenském a originálním partnerovi, se kterým chcete prožít zábavu, překvapivé události a družnost? Tak to si určitě vyberte Vodnáře.

Má originální a osobitý smysl pro humor a díky upřímnosti a toleranci je to velmi dobrý přítel. Garantujeme, že jste potkala výjimečnou osobu, jež má mnoho přátel, kteří společně s ním vstoupí do vašeho života.

Sice to nebude úplně romantické a vášnivé, to je Vodnářovi cizí, ale prožijete s ním zajímavý život, který bude doprovázen rozumem a nápaditostí.

Vodnáři milují volnost, svobodu pohybu a rádi šokují. Když ho necháte volně dýchat, bude vás milovat a poskytne vám to samé. Rozhodně ho nepronásledujte na každém kroku.

RYBY

Intuitivní, duchovní, jemnocitný, soucitný, oddaný, velká dávka kreativity a inspirace. To je muž ve znamení Ryb. Má bohatou fantazii, je obětavý a emocionálně otevřený.

Pouze Ryby se dovedou na druhé skvěle napojit, čtou jejich myšlenky, podprahově vnímají jejich city a nálady. Není u nich vyloučena ani telepatie.

Pokud jste náhodou potkala muže svých snů narozeného v tomto znamení, nemusí se jednat o náhodu. Nebesa to chtěla.

Alespoň takový je svět v představách tohoto muže. Jeho půvab, humor a sympatie spolehlivě otevřou srdce každé ženy. Tedy i to vaše.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články